Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 évesen ez lehet ok, hogy...

16 évesen ez lehet ok, hogy nem volt magömlésem?

Figyelt kérdés
Ugye éjszaka kellett volna megtörténnie, de nekem nem volt, viszont úgy kb 10 éves korom óta végzek önkielégítést. Persze a végén van ondó, de éjszakai magömlésem nem volt. Elég sűrűn szoktam csinálni. Lehet, hogy ezért? Volt már erotikus álmom, de akkor nem volt semmi. Szerintetek?
2010. dec. 9. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan gyakori ám az éjszakai magömléses dolog. Nekem pl. kétszer, vagy háromszor volt eddig összesen. Egyszer emlékszem, hogy azt álmodtam, hogy egy nő van alattam. Amikor felkeltem akkor jöttem rá, hogy csak az ágyat keféltem. :) Másikszor ez a rendes álom dolog, hogy szétcsúsznak meg egymásba mosódnak a történések. Többre nem is emlékszem.

27f

2010. dec. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Soha nem volt éjszakai magömlésem.Egyik alkalommal,önkielégítés végén jött a cucc.Aztán persze egyre többször megismétlődött és egy idő után állandósult,ha izgattam magam.Azóta van két gyermekem és semmi baj a "fickóval".Löki az anyagot rendesen.De éjszakai magömlésem sosem volt.Kivéve,ha azt az éjszakát,egy hölggyel töltöttem.
2010. dec. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt soha, 25 éves vagyok, 12 éves koromba végeztem először önkielégitést és már akkor bár még kevés de volt "végtermék". Azóta több komoly kapcsolatom volt, egyéjszakás kalandjaim, rendszeresen végzek önkielégitést, persze nem olyan időszakban vagy b.nővel amikor/akivel gyakori a szex, libidom teljesen rendben, sőt, magasabb az átlagnál... De soha nem tapsztaltam még éjszakai magömlést!
2010. dec. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

figy baromi egyzserű az , ok szervezet 5 naponta ürit mert 3 napota jön ugy cuc ha nem vered ki, nem sexelsz,

de ha 2-3 naponta sex vagy hoki,, nincs éjszakai magömlés tehat ha reszeres miért lenne?

ez egy alap dolog azoknal van aki tartozkodnak midentől

:D szval nyugi :D

2010. dec. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd ha van spermád,akkor meg nincs miért aggódni,valakinél magömlés gyakorta van,valakinél meg szinte egyáltalán.Örülj neki,nem lesz csupa gyuva a gatyád.
2010. dec. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajod és betegséged nincs! Serdülő korban, amikor megindul a herék ondó termelése folyamatosan termelődik a cucc. Úgy képzeld el, mint egy poharat. Ha megtelik kiömlik belőle a víz. Ezt a szervezet önmagától éjszakai álom kiséretében teszi meg. Ha te előbb kezdesz játszani a fütyivel és sűrűn, akkor gyorsabb vagy, mint ahogy a szervezeted termeli az anyagot. Tehát nem lesz szükség éjszaka üríteni.
2010. dec. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!