Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Baj ha 15 évesen csak 10...

Baj ha 15 évesen csak 10 cm-es a farkam és nem volt még magömlésem?

Figyelt kérdés
eléggé aggódok mert közép iskolában már mindenkinek volt
2010. jan. 19. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Az nem baj, hogy 10 cm a farkad. Az viszont igen, hogy így számon tartjátok, kinek mikor volt magömlése. Én úgy tudtam, ez magándolog, és másoknak semmi köze hozzá.
2010. jan. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
jaja baj, majd hülyén fogsz meghalni
2010. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen, hát... lehet érdemes lenne megvizsgáltatnod. Az is lehet hogy későn érő vagy, mondjuk ez már gyanús.

Szerintem meg nem baj ha megbeszélitek, pont ezek miatt érdemes beszélni róla. Sokkal rosszabb ha valaki nincs felvilágosítva, nekünk egy nőgyógyász mesélte felvilágosítóórán, hogy volt egy pár akik 2 éve akartak gyereket, de nem jött össze nekik sehogy sem, és kiderült hogy rossz lyukba próbálkoznak. Na de ez nem ide tartozik, szal beszéljetek róla csak nyugodtan, és szerintem érdemes lenne beszélned erről apukáddal, vagy bátyáddal ha van... mert lehet ő is későn érő volt, jó tudni mit örököltél.

2010. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igen remélem csak későn érő vagyok de elég cinkes nekem ilyenekről beszélni főleg hogy szégyellős vagyok de köszi a választ!
2010. jan. 19. 18:43
 5/9 anonim ***** válasza:

menj le a suliorvoshoz, mond el a bajod

nem fog kinevetni, senkinek nem fogja elmesélni

2010. jan. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tutujka ***** válasza:

15 éves korban bizony már 10 centinél hosszabb kellene, hogy legyen.

Nem akarlak elkeseríteni s az anatómiát sem igazán ismerem, mert Én nem figyeltem, hogy az enyém meddig nőtt, vagy mikor állt meg a növésbe.

Alapon kis péniszem van, bár sokak szerint benne vagyok az átlagba, s minden egészséges férfi, aki nem tobzódik egoizmusban ez bizony kicsinylené.

14/4.5 amúgy.

No de mindegy.

Tanácsot sem tudok adni, mit kezdj vele, csupán együttérzésként írom soraim, bocsásd meg az első néhány mondatomat.

Ha mákod van még nőni fog természetesen, mert úgy 20 éves kor környékén már mindened el fogja érni a teljes kifejlettséget.

2010. jan. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is 15 éves vagyok és nekem is csak 13 :S
2010. febr. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem,valószínűleg későn érő vagy,nem mindenkinek nő nagyra.A magassággal sokszor összefügg a méret is.Aki kisebb növésű gyakran lassabban is fejlődik
2010. márc. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aki kisebb növésű,gyakran a cucc is kisebb.Nézd a világon a legkisebb állítőlag 2,5 cm míg a leghosszabb 29 cm.Az átlag egyébként 13-15 cm és ez a 180 magas emberekre is igaz,egy 170 cm-nek elég a kisebb is.
2010. márc. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!