Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az baj ha az egyik herezacskóm...

Az baj ha az egyik herezacskómban olyan mint a több lenne a "víz" (vízsérv)?

Figyelt kérdés

A jobb oldali herémnél több "víz" van mint a balnál, az baj?

14/F

(lécci ne untassatok azokal a sz_rságokkal, hogy 14éves korban nem kellene foglalkoznom a farkammal, mert ez most szerintem nem olyan)


2010. dec. 11. 20:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Víz a herezacskóban? Nem a herékre gondolsz? Nem mindegy.
2010. dec. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

a hydrocele nevű anyagra gondoltam...

nem azt mondtam hogy víz, azért tettem macsakörömbe, de gondolom nem tudod hogy mi az a hydrocele, de ez az anyag sok vízsérvnél...

és akk te neked ha nem jó a víz, akkor ezentúl használ hydrocele sérvnek

2010. dec. 11. 20:48
 3/17 anonim ***** válasza:
olyan nincs, hogy egyik herezacskó.Csak egy van, max az egyik heréd.Szerintem csak túlreagálod, mert az egyik here alapbó nagyobb mint a másik, de ha az megnyugtat, akkor menj el dokihoz, és nézesd meg.
2010. dec. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
ne menőzz azzal, hogy tudod egy szó jelentését, aminek a többség nem tudná.Én is mondhatnék neked egy csomó szót amiről nem tudod , hogy mit jelent...
2010. dec. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy te sem vagy agyoniskolázott...

Nem a víz kifejezéssel volt bajom hanem, hogy herezacskót írtál. Konkrétan azt, hogy "az egyik herezacskómban". Azt hittem, hogy a herédre gondolsz, de ezek szerint nem, csak te egy ilyen mutációval születtél, hogy több herezacskód van...

Agyam eldobom.... Az ember segíteni akar, erre.... És akkor ne oltogassunk...

2010. dec. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"Csak egy van, max az egyik heréd"

bocsi...

"Csak egy van.Max az egyik heréd, amire gondoltál."

így már értelmesebb

2010. dec. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Az természetes hogy az egyik heréd valamivel nagyobb mint a másik, de az nagyon nem mindegy milyen mértékben térnek el egymástól.

Barátomnak 1 évvel ezelőtt volt vízsérve, de neki ökölnagyságúra duzzadt az egyik heréje... ami tapintásra -elmondása szerint- eszméletlenül fájdalmas volt.

Ha mérlegeltél, és nem túlspilázás..akkor dokihoz vele:)

2010. dec. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

egyik válaszolónak: nem a herém nayobb

utána lévőnek: nem menőzök vele, ezért írtam az az anyag neve helyett vizet... mert amúgy én sem tudom mi az...

azutánninak: konkrétan 14 éves vagyok és mi még nem nagyon vettük a here felépítését (ahogy te fogalamazol nem vagyok agyoniskozázott) és aszem a herezacskó is 2 részből ál

amúgy bocs akit félreértettem és, és akik félreértettek :( de nem a herém nagyobb, hanem a zacskóban (az egyik oldalon) több a "víz", házi orvas pár éve azt mondt hogyha elmúlik akk nem kell vele voglalkozni ( de ez nagyon régen volt)

2010. dec. 11. 22:50
 9/17 A kérdező kommentje:
de az első válaszolótól kérdezve: a herében is lehet víz?
2010. dec. 11. 22:51
 10/17 anonim ***** válasza:

"14 éves vagyok és mi még nem nagyon vettük a here felépítését "


Nem is a felépítéséről van szó, csak fiú létedre illene tisztában lenned a számával. Amúgy meg 14 évesen... 6.-os anyag... Hányszor buktál?


" és aszem a herezacskó is 2 részből ál "


Pl az agyad is több részből áll, mégsem mondod, hogy az egyik agyam... Kb mindenre igaz az emberi szervezetben, hogy több részből áll, úgyhogy ezzel nem vágod ki magad, hogy hülyeséget írtál aztán meg elkezdtél okoskodni...


Egyébként meg menj el urológushoz. Ne háziorvoshoz, mert az nem szakember. Legalábbis ha tényleg érdekel, hogy van-e gond. Ha csak pillanatnyi feltűnési viszketegséged volt akkor légyszi legközelebb ha rád jön akkor ne itt fáraszd a népet...

2010. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!