Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves fiamnak 4 napja...

14 éves fiamnak 4 napja többszöri herecsavarodás miatt műtötték a bal heréjét, altatásban. Másnap hazaengedték, fájdalma nincs, azonban a mai napon a műtött heréje kicsit bekékült és duzzadt. Ez a műtéti következmény?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 19:25
 1/7 Névtelenül válasza:

Elösször orvoshoz kéne vele futni, nem itt válaszra várni.

Holnap mindenképp. Lehet vérhiány, hisz a keringés adja a szint, netán oxigénhiány, de akkor feketedni fog.

De orvos elösször, és aztán konkrétabbal.

2010. dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
van spermája? ha nincs akkor semmi gond...viszont ha vann akkor sürgősen forduljatok orvoshoz!!!
2010. dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hali!


Ezek baljós előjelek is le7nek. Ha tegnap még nem voltak ott, csak ma jelentkeztek, akkor menjetek be az ügyeletre, és győződjetek meg arról, hogy mi is ez!? Le7, h. most nem fáj neki, de azért gyanús!


A heretorsio NEM JÁTÉK! Inkább legyen egy fölösleges út a kórházba, minthogy ki kelljen venni a bal heréjét!

Én ezt tenném. Vagy ha most nem fáj, kérdezz rá az ügyeletes orvosnál! Biztos ami biztos!


Majd számolj be, mi volt...!?


Üdv: EE

2010. dec. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

itt kérdezed meg? :o

aki műtötte nem adott telefonszámot?

fel kellene hívni, nem?

és nem most, hanem az kellett volna lennie az első gondolatodnak

2010. dec. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na igen... ez meg a másik...

A MŰTŐORVOS MOBIL-ELÉRHETŐSÉGE: (??) ????-???

Miért nincs meg?


EE

2010. dec. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Felhívtam tegnap a kórházat, azt mondták, jegeljük le és polcoljuk alá. Egész éjjel jegeltük. A duzzanat leapadt, nem fáj neki. Még kék foltos. Ma reggel felhívtam az orvost aki műtötte, azt mondta, ez teljesen normális, elvégre megcsavargatták rendesen, jegeljük tovább. Már alakul. Köszönöm a válaszokat, egyébként nem vagyok felelőtlen szülő, úgy gondolom, először a kórházat hívtam fel és nem ide írtam. Mobilszámot pedig nem ad az orvos, nehogy éjjel zaklassák!
2010. dec. 14. 16:02
 7/7 anonim válasza:
És a másik heréjét is lerögzítették??Mert ha nem akkor valószínűleg azzal is baj lesz...
2010. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!