Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Olvastam ma egy cikket arrol...

Olvastam ma egy cikket arrol hogy letezik magömlés nélküli orgazmus. Az erdekelne hogy ténzleg lehetséges? Es ha igen hogyan lehet megtanulni, elérni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, "száraz" orgazmusnak is hívják. Úgy tudom, hogy ilyet főleg a karezza közben élnek át a férfiak.
2010. dec. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg biztosan lehetséges, mert az orgazmus az agyban keletkezik. Patkányokkal kísérleteztek, elektródát vezettek az agyukba, amivel egy nagy gomb megnyomásával orgazmust okozhattak maguknak. Aztán addig nyomkodták a gombot, míg szomjanhaltak.
2010. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valóban van ilyen, és egy kis gyakorlással el is érhető. A herék és az ánusz között lévő izmot kell orgazmus közben feszíteni. --> ezt az izmot kell megerősíteni. Ha megfigyeled, orgazmus közben ez az izom húzódik össze és ernyed el ezért alakul ki ritmusos ejakuláció, de ha folyamatosan feszítve tudod tartani, akkor az ondóvezetéket elnyomod és nem lesz magömlés. Az izom erősíthető és kézzel rásegíthető a nyomás.


Jó szórakozást!!

2010. dec. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Fontos még, hogy EGYÁTALÁN NEM hatásos FOGAMZÁSGÁTLÓ módszerként használni.
2010. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!