Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 47 éves férfi vagyok,26 éve...

47 éves férfi vagyok,26 éve élek boldog házasságban. Szerintetek 20-25 perc szeretkezés után normális-e, hogy Nálam ekkor következik be a magömlés, míg a feleségemnél ez idő alatt néha kétszer is történik orgazmus?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez koromnak megfelelő állapot, vagy forduljak orvoshoz? Ez az idő előrehaladtával folyamatosan alakult ki. Régebben Nekem is elég volt kevesebb idő a kielégüléshez. Nejemet a mai napig is nagyon szeretem. Hozzászólásotokat előre is várom. Papoca
2010. szept. 19. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy szerény dicsekvő :D
2010. szept. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi vagyok, mert nálunk is így van.....
2010. szept. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Normalis, de Te is leirtad, hogy szeretitek egymast es

boldogan eltek,

akkor nem ertem, hogy mi a gond?

2010. szept. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Én nő vagyok, és nekünk egy szeretkezés alatt akár 5ször is lehet orgazmusunk, de ez teljesen ok.
2010. szept. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdés milyen gyakran csináljátok. Örülj, hogy ennyi idősen még ennyi ideig áll a szerszám. Nekem sajnos már nem mindig marad katonás a végére, ráadásul teljesen változó, hogy mennyi idő alatt megyek el, van úgy hogy párperc, és olyan is van, hogy nem is jön össze, csak többedik kisérletre. Ez mondjuk inkább akkor van, ha egy nap többször is csináljuk. Viszont ha valamiért kihagyunk egy napot, akkor másnap már hamarabb elmegyek. Szóval ne aggódj, mert amit írtál az teljesen normális.
2010. szept. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!