Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehúztam a bőrt a péniszemről...

Lehúztam a bőrt a péniszemről és volt rajta vmi fehér cucc, ez most valami váladék féle?

Figyelt kérdés
Amúgy nincs semmi bajom a pisiléssel!
2010. dec. 23. 08:58
 1/10 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2010. dec. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
13 leszek májusban
2010. dec. 23. 09:11
 3/10 anonim válasza:

nekem is volt ilyen kisebb koromban ugyan.

ha le van tapadva a fityma akkor tornáztatni kell, hogy teljesen lejöjjön a makkról. ha ez neked nincs meg akkor legvégső esetben egy apró műtétet végeznek el.

vagy lehet éjszakai magömlésed is.

2010. dec. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 gyuribacsika ***** válasza:
Nem lehet hogy az a túrószerű anyag amit te láttál a bőr alatt?Ha fürdessz ne felejts el rendszeresen megmosni.
2010. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

JUJJ, mekkora hülyeséget írtál 10 óra hármas...!!! :O

Éjszakai magömlés nem szárad rá a makkra, ráadásul nem is esett szó fitymaszűkületről!


Kedves kérdező... ha meg a bőrt a péniszedről húztad volna le, akkor most nem lenne rajta semmi. Nem véletlenül azt akartad volna írni: "Lehúztam a makkomról a fitymámat"??... :)

De most komolyan... az nem ilyen radírforgácsszerűség, vagy olyan túrós állagú trutyi akar lenni?

2010. dec. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

de pontosan, ilyen túrószerű

de már fürdés közben lehuztam és magátol lejöttek a fehér túrószerű izék!


amúgy a kérdést csak azért tettem, föl hogy nehogy vmi betegség legyen?! akkor nem betegség ugye!?

2010. dec. 27. 14:47
 7/10 gyuribacsika ***** válasza:
Nem betegség, de ezek után mindig tisztálkodás közben erre is fordíts gondot.
2010. dec. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
anyukád eddig sosem mondta neked, hogy meg kell ott is mosni?
2010. dec. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én 13 éves vagyok most nekem 6-7 éves koromba volt rengetegszer gondom ezel a látapadásal meg az ien turó izé bizéval rajta nem emlékzek már rá az volt a lényeg járkáltam dokihoz vele de ere nincs szükség csak én apa nélkül nőtem fel mosd meg rendesen, és húzd fel amedig csak tudod ha nem tudod teljesen felhuzni tornáztasd.
2011. jan. 1. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
** ...mármint LE-húzni a fitymát (nem fel), a makkról LE! :)
2011. jan. 1. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!