Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymám körül fehér váladék...

A fitymám körül fehér váladék van ami nem jön le sehogy! Hogyan tudnám leszedni?

Figyelt kérdés

Először azthittem turó de az lejön mossásal,és ez nem.

Valamilyen egyszerű módszert szeretnék,amivel eltudom távolítani a fitymámról ezt a valamit.


2011. okt. 16. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
szerintem pl menyj orvoshoz...
2011. okt. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyesmim. Nem biztos, hogy ugyanaz.

Nekem a makkom alsó részén volt megtalálható, kellemetlen szagú fehér valami volt. Úgy nézett ki, mintha hámlott volna... voltam vele dokinál és Betadin oldatot ajánlott, hogy 2 hétig napi 3-szor ecseteljem. Ezzel el is múlt!

(Persze nem voltam meg a napi 3-X)

2011. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
lehet szegma,ha valaki nem mosta meg néha jól,akkor beszárad és utána elég nehéz leszedni onnan,meg enyhe szükületkor van,hogy ha valaki húzogatja a vízben akkor fehér szegmák válnak le róla.Idő kell mire mind el lehet tűntetni.
2011. okt. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem jön le sehogy akkor valószínüleg sehogy.
2014. márc. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!