Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A jobb herem majdnem masfel...

A jobb herem majdnem masfel napja megvan duzzadva, eleg zavaro. Mitol lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap fajt is,de az elmult.
2010. dec. 25. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szűk naci effektus, akkor ha hétfőig nem gyógyul, irány a házidoki.
2010. dec. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
koszi a gyors valaszt
2010. dec. 25. 19:06
 3/10 A kérdező kommentje:
szuk naci nem nagyon lehet , nem hordok szuk ruhakat,azokat kenyelmetlennek tartom
2010. dec. 25. 19:40
 4/10 anonim ***** válasza:

Elég sok mindentől lehet, valóban orvost javasolok, de inkább urológust(nem beutalóköteles).


Jobbulást!

2010. dec. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
dokihoz leghamarabb csak hetfon tudok menni,ilyenkor sehol senki
2010. dec. 25. 19:58
 6/10 gyuribacsika ***** válasza:
Igen mihamarabb urológiára vele.Valószínűleg csinálnak első lépésben egy hereultrahangot.
2010. dec. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én is elsősorban az urulógusra gondoltam, csak azt hittem, kell hozzá beutaló.
2010. dec. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ez egyre rosszabb lesz. A duzzanat eltunt.Ha megnyomom az aljat,az oldalat akkor faj.
2010. dec. 26. 14:16
 9/10 Nyelvzseni1 ***** válasza:
Urológus minél előbb, ha még nem vagy túl rajta, nem kell beutaló.
2010. dec. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem a bal oldali fályt egy darabig, jobban meg is van ereszkedve mint a jobb, és féltem. A férfiaknál ilyenkor a hypohonder, parázós effekt nagyon bejátszik, nállam is... Kb. 2 hét mire elmúlt, azt hiszem alapba nem OK teljsen, de a szűk naci effentus sokat rádobott... Most minden OK, de a doki az nagyon ciki, de ha be van parázva az mber akkor muszály. Én azt ajánlom nyugtasd meg magad, adj neki pár napot és ha mindíg gáz, akkor doki...
2011. jan. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!