Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves fiú vagyok és lenne...

15 éves fiú vagyok és lenne egy kérdésem. Körülbelül 4 hónapja "küszködök" a mellbimbóimmal, először a jobb dagadt meg nagyon, aztán elmúlt. Tovább lent?

Figyelt kérdés
Most meg a bal kezdett el, és már eléggé nyomaszt, hogy nem akar elmúlni, igaz a bal az csak 1-2 hónapja ilyen. Ezek a kamaszkori "események"?
2010. dec. 29. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Álltalában ez a nemi hormonoknak tudhatók be ebben a korban.Daganattól ne félj,mert az nem fáj.Ha viszont nem igazán múlik el,és nagyon aggódsz,keress fel egy orvost.
2010. dec. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Serdülő kor velejárója. El fog múlni! Nekem is volt ilyen :P Sok-sok buta hormon teszi, ami ilyenkor termelődik a szervezetben. De hát valahogy felnőtté kell válnunk. Nem maradhatunk mindig édi kisgyerekek :)
2010. dec. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :D
2010. dec. 30. 09:33
 4/10 anonim ***** válasza:
BIMBÓ
2011. jan. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az utolsó választ feltétlen pontozzuk fel,mert hihetetlen észről tanúskodk.
2011. jan. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Clem válasza:
Szerintem menj el vele sürgősen orvoshoz mert ez nem normális hormonális probléma lehet...de ne ijedj meg könnyen tudják kezelni..!
2011. jan. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

de sztem normális, mert utána olvastam...

így járt egy 17 éves fiú is, de ő orvostól kért véleményt, azt mondta teljesen normális.

De nekem is előbb a jobb, majd a bal "serdült".

2011. jan. 1. 16:48
 8/10 anonim válasza:
Nekem ugyanez volt kb 2 éve indult el a jobbos kezdett el nőlni és nagyon fájt...aztán a balos is elkezdettés az is fájt és hol összement hol nem. volt olyan is, hogy a balos össze volt húzodva a jobbos meg ilyen tök nagy és laza volt. Nem kell aggódnod, ez tök természetes...:)
2011. jan. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen :D:D
2011. jan. 2. 18:38
 10/10 anonim válasza:

Ez serdülő korban van általában az 1 ik mellbimbóban van de lehet mind2 be is el fog mulni 1-2 hónap mulva...

akár még váladék is jöhet belöle:D

2011. jan. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!