Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pici, piros foltok a makkon...

Pici, piros foltok a makkon (húgycső körül), mi lehet ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A húgycsövem körül pici piros foltok jelentek meg kb. 1 hónapja, de nem foglalkoztam vele, mert azt hittem hogy csak megdörzsöltem, de nem múlt. 2 napja kenem Canesten kenőccsel, és már picivel halványabb, ez azt jelenti hogy múlik? Nagyon nem szeretnék elmenni orvoshoz, körülbelül mennyi idő amíg teljesen eltűnik ha reggel és este kenem kenőccsel?


15/F


2010. dec. 30. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
herpesz.idő közönként elő fog jönni. általában ha stresszes vagy vagy pedig amikor a szervezeted gyengébb akkor jön ki majd. gyógymód nincs rá.de nyugodj meg csak ritkán fog elő jönni. addig kend pl zoviraxxal.
2010. dec. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Canesten gombaellenes szer.

Amíg nem tiszta, hogy mi okozza, addig nem biztos, hogy jó ötlet kezelni.

Ha múlik az jó, de ezzel együtt ha kiújul, vagy biztosra akarsz menni, akkor azért keress fel egy orvost, aki megállapíthatja, hogy baktérium, vírus vagy valami egészen más.

2010. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!