Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet hogy a péniszem...

Mitől lehet hogy a péniszem még 11cm-er, vastagságra sem valami nagy, és a heréim is kicsik? :S 15/f

Figyelt kérdés
talán összefügésben van kisnövésemmel és genetikával
2011. jan. 2. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:

igen,nekem jó pár kisnövésű haverom meg unokatesóm volt és ők is ezen problémáztak,de amint el kezdtek nyúlni,megnőtt a műszerük is.Nyugi jó pár srácnak a te korodba még nem nagy és csak 16-17 éves korukra nő meg,meg azért kamuzni igen csak szeretünk ezzel kapcsolatban is.De ez nem vészes.


Mekkora vagy és állva ekkora?Mekkora az apukád?

2011. jan. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Semmi köze apuhoz, ez már többen is mondták korábban, hiába offolja szét az előző az ilyen kérdéseket, mint az alábbi topikban is, ahol már az apuka rég megköszönte a válaszokat, de ő még mindig mondja...


Itt megvan a helyess válasz, csak keresned kellett volna egy picit, hisz a topik nem olyan régi:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

Figyeld a 2010-12-29 22:28-as hozzászólást, és vigyázz az OFF-olókkal...

2011. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Itt is van néhány hasznos, csak keresni kellett volna...

És a testmagasság/testsúly sem mérvadó a fütyiméretben.


Tessék:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

2011. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!!Amúgy a Gabisat pont ba olvastam:)


De amúgy a herém is nőni fog?

2011. jan. 2. 20:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, mert még csak későnérő vagy.

A viszonyítgatások meg azok hóbortja, akik nem ismerik a választ. Ezért nincs jelentősége annak sem, hogy most apué mekkora, meg hogy milyen magas vagy!? Ráadásul, ha még változol, ahhoz nem lehet viszonytani! Van akinek hamarabb nől, míg mások meg hamarabb nyúlnak. ezt így nem lehet kijelenteni, hogy biztos, mer apué kicsi, a tiéd is az lesz, vagy mer most ilyen magas vagy, azér a farkad is ekkora lesz... ez sztem baromság! De ebben én annyira nem vagyok otthon, én is csak azt írom, amiket olvasok itt vagy valahol.

Azért adtam linkeket, ott találsz olyan hozzászólót, aki VALÓBAN tud neked elfogadható választ adni és nem OFF-oltat csak.


BÚÉK!

2011. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi. B.U.É.K.! neked is :)
2011. jan. 2. 21:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem offolok szét semmit,de mivel járok és jártam suliba,ja 16 leszek hogy tiszta legyen a kép,nálunk aki kisebb termetű volt ennyi idősen vagy még fiatalabban,azoknak volt kezdetben míg nem nyúltak meg,kisebb a péniszük és van pár rokonom is,szóval ez jellemzőbb,mint az hogy igen kicsi a korához képest mondjuk valaki és nagy lenne neki,meg fejlett lenne,na ez ritkább,de utol szokták érni társaikat,nem lesznek óriások,ha a szüleik sem azok,de amúgy minden másban utol érik.Azért dumáltunk ilyen témáról sokszor suliba,haverokkal.Az apa magassága meg úgy kerül ide,hogy általában akkorák vagy magasabbak leszünk nálunk,szóval ha most alacsony a 15 éves srác,de az apja meg nagyobb nála,akkor tuti hogy meg fog nőni,utol fogja érni az apját.És ahogyan nő az ember,úgy nőnek egyéb testrészei is,de az tény a nemiszervek mérete,mell méret lányoknál nem függ,hogy mekkora van a szülőjének,a magasság függ tőle többnyire,de ez sem minden esetben van így,vannak kivételek,de általában ha magas az apa a fia is az lesz,de valaki csak 16 évesen lesz magas,valaki meg korábban,vagy még később.Néztem a spektumon egy műsort és ott mondták ezt.És ha megnézük van nagy mellű anya,de mondjuk a lányának kicsi lesz,vagy fordítva igaz lehet ez,úgyan úgy a fiúknál is igaz lehet ez.


De ahogyan majd nyúlsz és nősz,minden testrészed nőni fog,az meg nem baj,ha nincsenek óriási golyóid,az sem jó.A célnak már így is megfelel.

2011. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi, végülis ezzel is okosodtam
2011. jan. 3. 20:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha fecskét hordasz, attól is nagyobb lesz a farkad!
2012. febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!