Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől viszket a péniszem?...

Mitől viszket a péniszem? Lent leírom bővebben.

Figyelt kérdés
Pénteken együtt voltam barátnőmmel, gumi nélkül. Fájlalta a hasát majd elmentünk ügyeletre és kiderült, hogy felfázás általi petefészek gyulladása van. Kapott rá gyógyszert is stb stb. Nekem szombat óta, a makkom alatt, a fityma féknél viszket. Nem folyamatosan csak néha néha rájön. Kívülről semmit nem látni. Este szokott általában rám jönni,de napközben is néha. Ha wc-zek akkor folyamatosan ilyen érzésem van. Nem látnám, hogy hámlana vagy hogy gombás lenne. Alul viszket, de nem tudom pontosan hol. Nem bírom megvakarni sem,olyan mintha belülről viszketne. Mi lehet ez? Nagyon súlyos?
2011. okt. 24. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Valószínű, elkaptál vmit a barátnődtől. Menj el urológushoz, majd felír rá vmit. Nem hinném, hogy nagyon súlyos lenne.
2011. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben van elmegyek majd. Igazából csak viszket, és ha hozzáérek akkor utána nagyon viszket.
2011. okt. 24. 13:43
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Na Helló :-) ugyan aruld már el hogy mit mondott az orvos testvérem, mert most nekem ugyanez a bajom :-)
2012. okt. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!