Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van azon a bizonyos dolgon 2...

Spyke93 kérdése:

Van azon a bizonyos dolgon 2 pattanás féle valami, nem tudom mi lehet az ja és kemény. Hm?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan fórum, ahol nyugodtan beszélhetsz értelmesen is.

Az alábbi linket nézd meg először is:

[link]

2011. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen csak 2 kicsit nagyobb
2011. jan. 4. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha zavar mutasd meg bőrgyógyásznak.
2011. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kicsi szemölcs? Meglehet, nekem is volt, a legyengült immunrendszer jele az orvos szerint! Elmész urológushoz, befújja valami jégspray féleséggel, és kivágja! De nem kell megijedni, nem érzel semmit, piti dolog az egész, utána kb fél percet vérzik.

Amikor másodszor is előjött, elkezdtem szedni vitaminokat, és eltűnt! Magnézium+kalcium vitamin keveréke volt ez egyik tabletta, C vitamin a másik. Mire menni akartam az orvoshoz, hogy vágja ki, eltűnt. Ilyeneket szedj! Én Amway-eset szedtem, azok természetes anaygokból vannak elkészítve. 11 ezer forint kb.

2011. jan. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!