Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek ez súlyos? A...

Szerintetek ez súlyos? A barátom rosszul lett. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
18/L vagyok. A barátommal orális szexet végeztem. Előtte már szeretkeztünk, és eléggé felfokozott állapotban voltunk. Gondoltam kipróbálom rajta azt, hogy simogatom közben a G-pontját. Ettől nagyokat sóhajtott, azt hittem élvezi, aztán egyszer csak nagyot sóhajtott, és "beájult". Azt mondta nagyon szédül és fáj a feje. Teljesen rosszul lett. Kérdeztem tőle dolgokat, például, hogy ki vagyok én, és hirtelen nem tudta megmondani. Elkezdett sírni, mert bepánikolt, mert nem tudta mi történik vele. Mentőt akartam hívni, de nem engedte, mondta, hogy egy perc és jobban lesz. Kb. 15 perc múlva lett jól annyira, hogy kitisztult az elméje, és el tudta mondani, hogy hol van, ki vagyok én stb...Csak egy gond van, hogy nem emlékezett az elmúlt 10-12 órára. Teljesen kiesett neki. Úgy tudom, bár lehet, hogy butaság, hogy ilyenkor (szex közben) a férfiaknál bekapcsol az agyban egy olyan receptor, ami akkor szokott bekapcsolni, amikor az ember "be van rúgva". Gondolom ez történt vele is, és ezért van ez a kis emlékezet kiesés. Szerintem ez átmeneti: egyet alszik és utána visszajön. Mit gondoltok, segítség kellene! Nagyon megijedtem, aggódom érte! Főleg szakértők, ti mit gondoltok erről??
2011. jan. 5. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem itt nincs neurológus. esetleg pszichológus v pszichiáter... menjen orvoshoz. számtalan okat lehet.
2011. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hideg vizes borogatást tettem a nyakára, és az orra is vérzett (nála gyakran előfordul, hogy vérzik az orra).
2011. jan. 5. 22:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem felszökött a vérnyomása, az orrvérzés arra utal.
2011. jan. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
fejfájás, szédülés is lehet attól. hnap menjen orvoshoz.
2011. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sokminden lehet, az emlékezetkiesés miatt én komolyan aggódnék és azonnal dokihoz mennék.
2011. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az előfordulhat, hogy az ingerlés(izgalmi állapot) hatására, a pulzusszám, szívverés felgyorsúl, ez utalhat vérnyomás, illetve szívproblémákra is!

Az orrvérzés, főleg a gyakori és nagyobb mennyiségű, nem normális jelenség, kivéve ha felsérti, de nem természetes...

Mindenképpen fordúljatok orvoshoz, mert az orrvérzés is vérnyomásproblémára utal.

Egy laborvizsgálat, EKG , sokat segíteni kideríteni mi a gond!

Ha van otthon vérnyomásmérő, jó lenne ha megmérnétek , de most a stressz miatt ugyis magas lesz!

Üdv:Egy hozzáértő.

2011. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem epilepsiás?
2011. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Már meg ne haragudj, de van éjjszakai ügyelet, vagy ügyeletes kórház,itt senki nem fogja neked leírni, hogy mi a baja, csak orvosok tudnának segíteni!

Én a helyetekben egy kicsit komolyan venném a dolgokat!

Ciki vagy nem ciki,hogy szex közben történt, ez van sajnálatos módón, ahelyett, hogy itt tudakozódnál, meg olvasnád a hülye kommenteket, már rég elmehetettek volna orvoshoz!

Mindezt azért írtam, hogy nagyobb baj ne legyen!

2011. jan. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A gyors légzés (hiperventilláció) eltolja a szervezet PH-ját, emiatt is létrejöhet szédülés, ájulás. Ez azonban rendeződni szokott másodperceken belül, ahogy normalizálódik a légzés. Az emlékezetkiesés nem oké. A 15 perc "kóma" sem. Mentőt kellett volna hívnod! Nem szabad ennyire felelőtlennek lenni! Ilyenkor a beteg nem beszámítható teljesen, nem szabd azért nem hívni, mert ő nem akarja.
2011. jan. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A barátom ma délelőtt volt orvosnál, kiderült, hogy "csak" leesett a vércukorszintje. Kialudta magát, és mindenre emlékezett, ami történt, szóval nincs semmi gond. Persze aláírom, hogy felelőtlenek voltunk, és ilyen biztos, hogy nem fog többé megtörténni, ez is sok volt...Köszönöm a hasznos válaszokat, és a leoltós válaszokat is! Ez egy életre szóló lecke volt.
2011. jan. 6. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!