Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 leszek és nálam fitalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 leszek és nálam fitalabb lányoknak már volt barátjuk és már smároltak is . és még nekem barátom se volt, pedig nem érzem és nem is vagyok csúnya. Ez naon rosszul esik. Változzak?

Figyelt kérdés

jótul:kedves, megértő,

rossztul:nemtúlságosan bevállalós(nincs tapi amíg nem járunk),indulatos,néha csöndes


2011. okt. 10. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
14 vok F smárolhatunk sőt dughatunk is
2011. okt. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Türelem smárt terem.
2011. okt. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
14 éves vagy. Érted? 14. Miért kéne ennyi idősen pasiznod? Nagyon kölök vagy még.
2011. okt. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
shanana f*sznak irogatsz ijen dumákat hogy nem szexuális életre biztatod agyerekeket had próbálják ki majd rájönnnek maguktól hogy mi jó nekik
2011. okt. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan így vagyok én is.Nekem se volt se csók se tapi se ilyesmi még randi sem!

14/F

2011. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

17:07-es idióta tanulj már meg normálisan írni bmeg!

Vagy te is ilyen kis gép előtt rejszoló 14 éves kis puha p.cs vagy. Shananának pedig igaza van. Egy 14 éves gyereknek még k.rvára nem ezzel kéne foglalkozni. Szomorú, hogy ilyen elcseszett tárdadalomban élünk. Nem azért akar valakit, mert érdekli, hanem azért, mert már a többieknek is van, akkor nekem is kell. Aztán majd ezekből lesznek a lelki sérült felnőttek, akik ezerszer is megbánják majd, hogy nem tudtak várni még pár évet.


Kérdező: ha annyira megértő vagy, akkor azt is értsd meg, hogy ez nem neked való és most más dolgokkal kell foglalkoznod.

2011. okt. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 voltam mikor először csókolóztam és nagyon megbántam. Ha amiatt akarod, mert már mindenki csinálta, akkor te is meg fogod. Ne változz. Nem maradsz le semmiről. Csókolózni mindenki tud, majd ha jön valaki akivel együtt vagy és TÉNYLEG TETSZIK, akkor tedd meg. Sokkal jobb érzés egy olyannal aki jelent is neked valamit, mint egy olyannal aki előtted már 20lány szájában járt.
2011. okt. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
14 évesen mit akarsz Te? Otthon ülj és tanulj, ne k*kiról álmodj!! Nem kell az összes kis tini r*bik után menni, az nem menö, hanem szánalmas...az ilyeneknek nem lesz senkijük...pfff
2011. dec. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem hogy az a helyes felfogás hogy egy 14 éves lánynak otthon kéne űlnie és tanulnia.valoban a f@szról való ábrándozás is korai.de azért a kettő között van átmenet.
2012. jún. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Részben megértelek, mert ezt látod másoktól és azt hiszed benned van a hiba pedig nem, csak egyszerűen rengeteg időd van még, és ráérsz vele. Gondolom fárasztó ilyeneket hallgatni folyton minden idősebbtől, de nem vagy még 30 éves. Te is sokat fogsz még változni, a környezeted is, a gondolkodásod is. És talán most még nem hiszed el, de évekkel később ha nem jársz 2 hónapokat 200 fiúval, sokkal jobban tudsz majd értékelni egy kapcsolatot, és szép lesz az egész. Meg most még nem igazán tudjátok mit akartok egymástól csak elkezdtetek érezni egymás iránt valamiféle fizikai vonzalmat. Na mindegy, a lényeg, hogy fel a fejjel, próbáld minél jobban érezni magad a bőrödben mert csak ez számít, ezért kövess el mindent.
2013. jan. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!