Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha levetkőzöm a péniszem...

Ha levetkőzöm a péniszem mindig feláll! Mit csináljak, mert elég gáz? Mi ez? Normális?

Figyelt kérdés

Lenne egy problémám! Amikor levetkőzök, egyből feláll a péniszem, de csak, ha teljesen pucér vagyok pl. fürdésnél, vagy uszodába és az utóbbinál elég ciki! Ha igen mit csináljak???

U.I 13 éves vagyok.


2009. jan. 30. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Valószínű, hogy hormonális dolog, szerintem el fog múlni egy idő után.
2009. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van, mert 13 éves vagy, és dúlnak a hormonok. :) Majd elmúlik.
2009. jan. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De mit csináljak, mert egy uszodában elég ciki!
2009. jan. 30. 15:21
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Gondolj valami ocsmány nőre ilyenkor. :)
2009. jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
inkább ocsmány férfira :D
2009. febr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Az eddigi válaszírók talán nem vették elég komolyan a problémád.

Az, hogy feláll a farkad, a te korodban teljesen természetes dolog, legyél rá büszke. Valószínűleg ritkán meztelenkedsz, gyakorolj otthon, amikor egyedül vagy. Az se lenne baj, ha megtanulnád, hogyan elégítsd ki magad (verd ki a farkad) rendszeresen, ez csökkentheti a spontán merevedések számát.

Ezen kívül próbálj meg rájönni, hogy pl. az uszodában milyen látvány váltja ki belőled ezt a reakciót, és próbáld meg ezt elkerülni. Például ha van olyan srác, akire ha meztelenül ránézel és feláll a farkad, akkor valószínűleg meleg vagy (ez nem baj, én is az vagyok), akkor ne öltözz vele egy időben vagy egy helyen. Ha nincs konkrét dolog, "csak úgy" merevedik, akkor úgy öltözz át, hogy a törölközővel eltakarod magad.

Egyéb kérdés? Írhatsz privátban is!

2009. márc. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

attól még nem vagy mekeg mert feláll az uszodában

mivel ilyenkor a tsztoszteron termelés elég mahas, simán vannak spontán merevedéseid, mindenféle stimuláció nélkül is akár

szal ez abszolút normális

próbálj másra gondolni

2009. márc. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!