Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor fog mutálni a hangom?

Mikor fog mutálni a hangom?

Figyelt kérdés
Betöltöttem a 13-at és nem nagyon változott a hangom...igaz 2 napja töltöttem be de vajon akkor mikor fogok mutálni?
2011. jan. 10. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
14 körül szokott kezdődeni,de nem ritka eset hogy 16 év körül kezd mélyülni hangod.
2011. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen változó. A mutálás együtt jár a serdülő korral, aminek a kezdete is már változó. Van olyan fiú, aki 11-12 évesen kezd serdülni, de van aki később 13-14 évesen. A hormonok hatására beindul a serdülés. Elkezdesz nőni, szőrösödni kezdesz a kukac felett, hónaljban. Magasságod is nőni kezd, "megnyúlsz", stb. Általában a testi növekedéssel és annak hatására mutál az ember, amikor kialakul a "felnőtt" gégéje az embernek. 14-15 évesen általában már szokott lenni.
2011. jan. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat jöhetnek még
2011. jan. 13. 15:09
 4/5 anonim ***** válasza:
19éves vagyok, és akárhiszed akár nem még mindig mutálok néha...:D és énekelni sem bírok, mert a zenetanárnő szerint még nem érett a hangom. :D
2011. márc. 15. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az igen xd
2011. márc. 31. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!