Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves fiú vagyok és kB.3...

14 éves fiú vagyok és kB.3 éve a jobb heregolyóm valahogy fel szívódott valahova fel és nem tudom mit tegyek v mi baja van:?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Felcsúszott a hasadba. Orvos! Mert ha sokáig van ott, akkor nem fog spermát termelni.
2011. jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
NEm felszivodott csak felcsuszott hogy hova azt az orvos megmondja ,ha nem mész el rögtön dokihoz ebböl még mütét is lehet ..
2011. jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
58%
Nekem is volt ilyen... Nyáron műtöttek... LAPARASZKÓPOS műtétem volt... SZÓLJ A SZÜLEIDNEKT Mert egy idő után már nem kezdhetnek vele semmit! És az biztos hogy apa az nem leszel!!! SIESS!!!!!!!! Szurkolok!
2011. jan. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és naon fog fájni ? a műtét esetleg ? ( a kérdező)
2011. jan. 11. 19:05
 5/9 anonim ***** válasza:

felszívódott? aztarohadt.


doki > műtét > boldogság

2011. jan. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A kérdés: "

14 éves fiú vagyok és kB.3 éve a jobb heregolyóm valahogy fel szívódott valahova fel és nem tudom mit tegyek v mi baja van:?" -3ÉVE? Akkor már mindegy... 1ébként orvos!

2011. jan. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz, mert ebből kellemetlenséged lehet még. Az jobban fog fájni, mint a műtét.

És nyugi, nem lesz olyan vészes. Lehet, nem is kell műtét majd az orvos megmondja.

2011. jan. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valahogy felszívódott... te jó ég... ezért kell a suliban az összes hülyegyereknek megnézni a heréit, mert valakinek csak 3 év után kezd zavaró lenni, ha az egyik heréje egyszer csak nincs... (anyám, borogass)


Azt hiszem, ez a mai nap legjobb kérdése... amit olvastam

2011. jan. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsi kicsit fére értelmeztem sajnos én 1 olyan különleges betgségben születtem hogy a jobb herém nem fejlődött ki és ezért műteni is kellet amikor meg mondtam anyámnak hogy mi a sszitu akkor mondta el ezt nekem és azt mondta hogy ettől még lehet normális életem :D szóval semmi para de köszi az üziket rendesek v.tok cs
2011. jan. 30. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!