Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ma reggel alvás közben magától...

Ma reggel alvás közben magától kiverődött. Vagy csak magömlés volt? 17F

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:

FY gyanús kérdés.:)


Igen, ha olyat álmodsz, akkor álmodban magától is elsülhet, nem kell hozzá fizikai behatás.

2011. jan. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kiverődött:D tök jó szó
2011. jan. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a serdülő és felnőtt kor velejárója. Ha gyorsabban termelődnek a hímivarsejtek, mint ahogy te azt üríted (ha ürited) maszturbációval, akkor a szervezet magától szabadul meg az elhasznált cucctól, hogy legyen helye az egészséges sejteknek. Általában erotikus álom kiséretében történik és ugyan úgy kellemes érzéssel jár, mint a maszti. Lesz még ilyened nem is egy, ne aggódj! :)
2011. jan. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
1.olyan szó nincs hogy kiverődött....2.az egy baromság h azért jön k magától mert már nem jó...a mellékheréidben inaktív állapotban várják a hímivarsejtek h mikor jön el az idejük,csak akkor aktivlódnak amikor úton vannak kifelé,tehát ne olyan férfitől várj tanácsot aki ilyenekkel nincs tisztában...de mindegy nem ez a lényeg...abban viszont igaza volt h ha vmi olyat álmodtál,lehet az az oka...de pl lehet köze ahhoz is h minden férfinak van minden éjszaka merevedése hacsak nem merevedési gondjai vannak....lehet h álmodban kicsi rásegítettél a dologra...mondjuk számomra az is érdekes h 17 éves fiú vagy...nem érzed cikinek h ennyire nem ismered a saját tested?az egy dolog h én lány létemre többet tudok de mindez azért is van mert biológiát hallgatok....de sztem nem ártana kicsit jobban megismerned azt ami a gatyádban van mert akkor ezek után még sokszor megfogsz lepődni...
2011. jan. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 aszlan ***** válasza:
100%
Kellemes érzés.fiatalaban nekem is rengeteg volt.regel arra ébredtem hogy egy egsz térkép volt allatam.mostmar renderesen élek nemi életet es mar ejcakai magomlesem nincs csak nagyon ritkan.voszint minden regel merevedesel ébredek 40f.
2017. febr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!