Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Kb 2 hete, amikor maszturbáltam, a bőr a makkom pereme alá gyűrődött. Mikor kihúztam alóla, fájdalmat éreztem. Azóta időnként fáj. Ez csak irritáció, vagy valami komolyabb gond lehet?

A fájdalom akkor jelentkezik, mikor bőrön keresztül gyengén hozzáérek ahhoz a kis részhez a makkom oldalán (erősebb érintésnél nem).

2008. jan. 27. 20:49  Privát üzenet  

A válasz
nem lehet, hogy fitymaszűkület? nézesd meg, az nem játék!

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2008. márc. 25. 17:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi lehet a gond? Help plz.17/f
Másnak is látszanak a péniszén néhol erek? Kicsit megduzzadt legalábbis úgy néz ki, és van egy helyen ilyen májfolt szerűségem de kicsi. Nem gond ez?
Barátommal nagyon régóta együtt vagyunk. Az utóbbi két alkalomkor nem volt gond a megmerevedéssel, de szeretkezés közben egyszer csak nyugalmi állapotba került a pénisze. Akár...
Nem lesz gond ha maszturbáláskor nem hagyom magam kilövelni hanem visszatartom a spermiumot?
Mi lehet a gond? Másnak is ilyen?
A szteroid tartalmú kenőcsök felnőtt korban mennyire árthatnak? Miért is lehet gond az ilyen kenőcsökkel?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!