Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves fiú vagyok, sajnos...

15 éves fiú vagyok, sajnos nem túl nagy a péniszem. Ha maszturbálok, és nagyon élvezem kb.20-30 másodperc alatt megömlök. Megmerevedve a fitymám kevésbé simúl hátra. Baj van a péniszemmel? Ki fog alakulni, nem? Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
Maszturbálás, Fityma
2011. febr. 3. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A fitymásra nem tudok sajnos válaszolni,de viszont annak örülök,hogy valaki végre 15 évesen normális kérdést tesz fel. Már kicsit idegesítő,hogy mindenki a méretével van. :)

Az élvezetre én azt tudom tanácsolni,hogy amikor érzed a pillanatot,hogy na... érted, akkor hagyd abba és mikor elmúlik folytasd. :) ha van időd,ezt 15 percig folytasd. :) ennyi lenne a probléma szerintem. :) A bréddel meg ne törődj szerintem! A lányoknál sokkal többet ér egy olyan pali aki kedves-aranyos-odaadó,sem,mint egy nagy farkú k*cs*g. :)

2011. febr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Találtam valamit. :) (ezért mondtam,hogy nem kell a para)

"Srác figyelj, őszintén szólva a csajok 95%-ának tök mindegy mekkora a farkad! 16 évesen én is be voltam tojva mint állat, mert nekem 11 centi... azóta se nőtt pedig már 22 vok.. hehe xD


Az összes diszkós pic..tól kezdve a, az értelmiségi egyetemista kiscsajokig végig mentem én mindenen és soha senki egy szót nem szólt méretemre... pedig többükkel jártam hónapokat, 1-el egy évet is (és hát nem a méretem miatt szakítottam vele, hanem mert elegem volt a hülyeségeiből) aztán kis 1 évnyi mókázás után, 1,5 éve élek boldog kapcsolatban. És most én hoztam fel a kérdést az aktuális lánynál, persze ki is nevetett, hogy szerinte ez csak a pasikat érdekli :) a hivatalos orvosi vélemények szerint is 10cm-ig mindennek tökéletesen kell működnie.


Erről ennyit, de csak azért részleteztem neked a dolgokat hogy tutira megnyugtassalak, mert én is féltem ennyi idősen, ma már csak nevetek az egészen :)"


Ezt egy másik kommentelő írta. :)

2011. febr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%

Hali!



Úgy érzem, te már sztem most aggódsz, ez a címbeni fogalmazásodból is tisztán levág6ó.

Nyugodj meg! Semmi baj nincs! :-)

Elég összetettnek hangzik a problémád... tagoljuk hát szét. Igaz? :-D


1.) 15 éves fiú vagyok, sajnos nem túl nagy a péniszem.

___ A leggyakoribb válaszok itt...:

"Mihez képest? Mekkora most petyhüdten, ill. mereven is hosszra és kerületre!?"

Egyébként meg lényegtelen. Ha feláll és elélvezel, (márpedig te ezt itt írod) akkor nincs vele gond, nem a méret számít, ahnem a működőképesség, a technika és a produktum. :-)


2.) Ha maszturbálok, és nagyon élvezem kb.20-30 másodperc alatt megömlök.

___ Ezt nem így mondják. 20-30 mp alatt elmegyek/elélvezek/elspriccelek (a csúcson) / ejakulálok / eldurranok / ellövöm a muníciót v. patront... stb.

___ Azonban az a 20-30 mp, az rettenetesen kevés, és ha nem próbálod meg ezt egyre lassabbra húzni, (5-10 perc először, majd 10-15,... később már 20-30 perc,) akkor majd, ha 1x csajod lesz és lefeküdnétek egymással, nagyon kellemetlen lesz, ha majd a 5-10. alkalommal akárhogy próbál a bnőd téged ellazítani, mégis eldurransz. Első alkalmakkor ez még nem olyan nagy gáz,... de a sokadik alkalommal már annak fogod érezni a(z) (f)elsülést.

:-o LASSÍTS! PRÓBÁLJ NE AZ ÉLVEZETRE MENNI!!! o-:

Le7 úgy is élvezni a "játékot magaddal", hogy közvetlenül azelőtt hogy "elmennél", akkor visszatartod, közben elszorítod a makkod árkát a hüvelyk-mutatóujjaddal alkotott gyűrűvel, majd miután az inger elmúlt újra elkezded. (Ez a START-STOP technika lényege.) De ha a sietség oka pszichés, esetleg lelkiismeret-furdalás, akkor azt alaposan át kell7 beszélni és mindent letisztázni.


3.) Megmerevedve a fitymám kevésbé simúl hátra. Baj van a péniszemmel?

___ Ezt sajnos így látatlanban nem le7 megmondani, de amúgy sem nagyon ért7ő: Mit értesz az alatt, hogy "kevésbé simul hátra??" S:-s

Addig míg egyértelműen nem pontosítasz, addig felelőtlenség lenne bármit is mondani erre bárki részéről is.



Az előző hozzászólóval viszont egyetértek, tényleg értelmesebbnek tűnsz, mint sokan egyesek, azonban a kérdésed kifejtését nem kellene túlcifráznod, törekedj arra, hogy 1xűen fogalmazz! Akkor mások is könnyebben megértik, mit is akarsz elmondani. :-)

A lányokkal kapcsolatos tanácsát az előző 12:10-esnek meg fogadd meg! Ha önmagadat adod, nagyobb sikered lesz a csajoknál is... :-)


Üdv: EE

2011. febr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!