Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Még ne! Kb pár másodperc után...

Még ne! Kb pár másodperc után nyomba elmegyek, mit tegyek, hogyan lehet gyógyítani korai magömlésem? Nagyon rossz érzés, rágódom rajta, féltem a párkapcsolatom. Kímélj a komolytalan válaszokkal. 19F

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha a párod szeret, nem fog ez miatt tönkremenni a kapcsolatod.
2010. febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Ha valaki tényleg szeret akkor nem nem ezmiatt elhagyni. Próbáld ki, hogy iszol és úgy. Lehet beválik. Persze nem azt mondom, hogy hulla részegre, hanem kellemesen spitzes állapotra.
2010. febr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

12:28 as vagyok. Nálunk bevált...

28 N

2010. febr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet kapni olyan óvszert, ami meghosszabbítja az együttlétet, mert olyan anyaggal van bevonva. Durexnél tuti van, illetve jó pénzért lehet rendelni krémet is ( egy netes szex shop-nál láttam), ami megnöveli az időtartamot, akár órákra, bár ez elég drága dolog.
2010. febr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mszturbálással gyakorlj

próbáld minél jobban elnyújtani, iktass be szüneteket

2010. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Ha hetero vagy, próbáld meg pasival. ;) Írj privátban :)
2010. febr. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Hali!


Őszinte leszek...

Már a kérdésfeltevésedből kiderült számomra, hogy stresszelsz, és ez baj. Márpedig ezt a pszichés eredetű bajt csak úgy lehet orvosolni, ha erről leszoktatod magadat.


Mindenekelőtt kezdjük azzal, hogy írd le ide légyszi, hogy mi történt konkrétan, részletesen, ami miatt megfogalmaztad ezt az ideges kérdést!?

Írd le, hogy találkoztatok aznap!? Mivel telt az együttlét előtti pár óra... hogyan készülődtetek neki az egésznek... mik voltak az előkészületek, volt-e petting, ő hogy viselkedett veled akkor, aztán hogy viselkedik most!? Használtatok-e vmit közben!? Ittatok-e vmit előtte?

Hogy történt a "baleset"? Ő hogy reagálta le? Mi miatt kezdtél el aggódni a kapcsolatod elvesztésén?

Hogy érzed? Miért parázol?...


Íme lát6od: Számtalan a megválaszolatlan kérdés, amelyek tisztázásra várnak a megoldás érdekében. Ha őszintén válaszolsz nekem, bizalommal, talán tudok rajtad segíteni.


Üdv: EE

2010. febr. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szerintem ehhez nem kell semmiféle leírás hogy hol és miként történt megtörtént és kész nekem is vannak efféle problémáim néha 2 perc alatt néha 20 néha pedig 5 mikor hogy de ez barátnőmet nem zavarja sőt sokszor még élvezi is hogy valamit jól csinált:)

de hidd el második nekirugaszkodásra már később mész el nekem pettingnél az 1. az álltalában 5-6 perc volt 2. 10-20

3.30

4.et már ritkábban csináltuk mert az barátnőm szerint egy örökké valóság :)

persze csak azért volt petting mert kapott egy méhnyakrák elleni oltást és egy évig nem feküdhettünk le 1mással

2010. febr. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

19 éves vagyok, és én is hasonló problémával küzdöttem, de a következő dolgok segítettek:

1. önkielégítésnél óvatos vagyok, mikor érzem, hogy közel járok, leállok, így sokáig lehet húzni, és a szervezet egy idő után hozzászokik

2. szex közben is ha közel vagyok, inkább leállok egy kis időre, vagy megkérem a párom, hogy addig mozogjon ő, mert passzívan tovább lehet bírni

3. használok lidokain krémet, melynek 5%-os változata recept nélkül kapható a gyógyszertárban. ne élesbe próbáljátok először, mert ki kell tapasztalni, hogyan kell használni. nekem egy borsónyi mennyiség elég, azzal verem 1-2 percig, és aztán letörlöm, ami rajta maradt, majd kezdődhet a móka. kicsit csökkenti ugyan az élvezetet, de ha megtanulod használni, nem számottevően. az elvesztett élvezetet pótolja majd a kitolt idő, és az elégedettség.

2011. jan. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!