Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Krónikus prostata gyulladás...

Krónikus prostata gyulladás mennyi a gyogyulás ideje és mi a gyógymod?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mondott? Gyogynovenyek?
2011. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A doki irt fel 40db cifránt(antibiotikum)kliont 20db végbélkuppot 20db -ot.A panasz fent áll nemsok a változás .
2011. febr. 7. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, nem is egy nap alatt szerezted be. Az urologusnál jobbat én sem tudok. Itt van egy jó cikk. A gyógyulást 4 hét, és 12 hónap közé teszi. Nem irígyellek.


[link]

2011. febr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csináltass egy candida-tesztet, Váradi Tibor könyvében találtam egy érdekes összefüggést a candida és a prosztata-gyulladás közt. A könyv cime: Népbetegségek megelőzése, és szelid gyógymódjai 3. Addig is szedjél sok C-vitamint(3-4 ezer mg/nap, mert a C-vitamin az egyik legjobb gyulladásgátló)
2011. febr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Prosztatára van egy nekem nagyon bevált cucc. Gentos nevű homeopátiás gyogyó. nekem volt gyulladásom, és szedtem két hónapig és sokkal jobb lett tőle. azóta is szedem kúra szerűen, hogy ne is jöjjön vissza. k
2011. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!