Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Három heregolyóm lenne?

Három heregolyóm lenne?

Figyelt kérdés

A jobb golyómhoz közel található egy kb. 1/3 akkora golyó.

Már jó ideje ott van. Lehet mindíg is ott volt, nem tudom, eddig nem foglalkoztam vele különösebben.

Lehet, hogy félre vagyok tájékozódva, és az is lehet, hogy, semmi köze hozzá, és lényegtelen, de:


Nemrég kezdtem el rendszeresen borotválkozni, és azt hiszem, hogy ahhoz képest, hogy most kezdtem el borotválkozni, gyorsan nő az arcszőrzetem.

Ráadásul azt hiszem, hogy az átlagnál sokkal nagyobb a nemi vágyam.


2011. febr. 7. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem a mellékherét tapintod? Esetleg valami ciszta, vagy elváltozás... Nézz utána a neten, ha furának tapasztalod, érdemes megnézetni valakivel.
2011. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. A mellékhere nem mindkét herén van rajta? Ez csak a jobb oldalin van és mellette, igaz, "hozzá van kötve". Lehet hogy a jobb mellékherém nagyobb mint a másik?
2011. febr. 7. 21:54
 3/11 anonim ***** válasza:

Hűt akármilyen golyót is érzel az egyik heréden, meg kellene mutatnod orvosnak. A mellékhere mindkét here hátuljához fekszik hozzá amúgy.

Menj el orvoshoz!!

2011. febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Az elég valószínűtlen hogy 3 heréd van, de az viszont valószínűbb hogy valamilyen csomó, amit akár az immunrendszered legyengülésével szerezhetted, de az is lehet hogy hererák. Mindenesetre menj el vele orvoshoz minél hamarabb. Lehet hogy semmi jelentősége, de akár valami komolyabb bajod is származhat belőle.
2011. febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szerintem amit érzel, az a megvastagodott erek

mutasd meg urulógusnak

2011. febr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet ciszta, fejlődési rendellenesség vagy tumor is. Ne késlekedj, azonnal orvoshoz!!!!
2011. márc. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
khm...hererák... egy szakértő véleménye nem ártana.
2011. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves előző válaszoló.


Ha epés megjegyzésként írtad akkor lehet, hogy én "szakértő" vagyok, ugyanis 1 évvel ezelőtt volt hererákom...

Ha pedig rosszul értelmezem a hozzászólásod akkor bocs.

Szerintem orvoshoz kell menni mindenképp, jobb ijedtnek lenni 1 pillanatig, mint életünk végéig halottnak...

szerintem...

2011. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocs, rosszul értelmezted a hozzászólásomat. Tényleg.
2011. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor elnézésed kérem, de akkor is orvos sürgősen.
2011. márc. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!