Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megnőhet még a péniszem?

Megnőhet még a péniszem?

Figyelt kérdés

Már 20 éves vagyok és elég kicsi a péniszem.Kövér is vagyok,de nem nagyon.185cm magas vagyok és olyan 90 kg.

Ha lefogyok akkor nőhet még a péniszem?


2011. febr. 13. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell fogynod, a fogyástól amúgy sem nőne, és nem, a péniszed már amúgy sem fog nőni, túl idős vagy.
2011. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Állva hány centi? Mert, ha 15 fölött van, az már oké. Bár sztem jobb, ha nagyobb... Nekem pl. 18-20. Lehet, h túl nagy, de ez van...
2011. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi számít kicsinek? Ne a húsz centiset vedd etalonnak. Az túl hosszú, amúgy sem tudnád bedugni, ha meg próbálkozol, vagy túl heves vagy, a csajnak még fáj is. Inkább legyen vastag, mint hosszú.
2011. febr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

A fogyás is segíthet, de ha leborotválod a fanszőrzeted, az is felér egy optikai tuninggal!

Igaz, nem írtad, pontosan hány cm, mert olyan méret amin már ez sem segít...

2011. febr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mekkora az az elég kicsi? Amúgy már nem fog nőni. A fogyással meg nem tudom, hogy miért lenne összefüggésbe. :/
2011. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 poiu ***** válasza:
A pénisz hosszát úgy szokás mérni, hogy derékszöget zár be a törzzsel (ha nem erektált, akkor finoman kihúzzák, ez nagyjából ugyanolyan hosszú, mint ha duzzadna). Ebben az állapotban egy vonalzóval lemérheted a péniszed hoszzát. Ha a zsírréteg vastagága mondjuk 5 cm, akkor 5 centivel kevesebbet fogsz mérni. A 21 cm hülyeség az átlag 13-15 cm Európában. Így mérve a tiéd mekkora?
2011. febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne a hülyeség? A barátomét úgy mértük le, ahogyan te írod, neki 18-19 cm körül van.
2011. febr. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 poiu ***** válasza:

Bocs 00:12. Úgy értem, hogy mércének nem jó, messze az átlag fölött van. Itt a lap közepén láthatsz egy táblázatot:

[link]

Valószínűleg ez is túlzó, mint a legtöbb vizsgálat, mert azok, akik kicsinek vélik a péniszüket, nem szeretnek ilyen kutaatásban részt venni.

2011. febr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!