Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszem alján van az...

A péniszem alján van az úgynevezett rövid fék és az meggátolja hogy teljesen feltudjam húzni a bőrt a péniszemen maszturbálásnál nem okoz gondot csak hogy jobban fel akarom húzni ez normális?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fáj, mikor erősen húzod, akkor menj el vele dokihoz, pár perc alatt átvágja neked, és jobb lesz.
2011. nov. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de szerintem te nem érted azt amit én mondok úgy különösebben sehogy nem fáj csak ha nagyon fel akarom rajta húzni de az is csak azért mert húzódik a bőr csak azt nem tudom hogy az normális-e
2011. nov. 1. 22:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Valamit pedig kezdeni kell vele, mert ha nem tudod teljesen hátrahúzni és alatta kitisztítani, akkor idővel csúnyán begyulladhat, elfertőződhet. Szerintem mutasd meg orvosnak, itt a gyk-n a legtöbb válaszadó nem szakember. Mi csak kb azt tudjuk elmondani, hogy -a kérdésedre válaszolva- nem normális.
2011. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, pont ilyen volt nekem is, vagy 12 éve vágták át. Jobb utána, hidd el, de nézesd meg dokival, ő majd megmondja, mi legyen a sorsa.
2011. nov. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nem tudom hogy normális-e vagy nem, de nekem is igy volt és az orvosom azt javasolta hogy minden nep hozogassam a bőrt........hidd el segít....mára normálisan müködik....
2011. dec. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!