Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Barátnőmtől elkaphatom a...

Barátnőmtől elkaphatom a herpeszt? 17/F

Figyelt kérdés
Tulajdon képen nem értem ha mindenkiben ott van akkor miért fertőző és hogyan kaphatom el, pl. csókolózástól vagy nemi együttlétöl is elkaphatom tőle? és mit takar magában ez a betegség előjön 1 seb valahol immunrendszer gyengülésekkor, ennyi semmi komolyabb? válaszokat köszi adminok tudom több kérdés de ne tegyem már fel egyenként..
2011. febr. 13. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
el lehet kapni, nőknél ráadásul veszélyesebb mert ez is hpv vírus
2011. febr. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
komoly betegség ez? +
2011. febr. 15. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, elkaphatod. Ez egy komoly nemi betegség. Kérdezd meg kitől kapta el...!
2011. febr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos elkaphatod,fertőző.Én még óvodás koromban kaptam el

egy kirándulás alkalmából,mikor egy pohárból kapott inni az egész csoport.Az egész államon elterjedt, szerencsére ennek nem maradt nyoma.Epavír nevű gyógyhatású készítményt szoktam kúraszerűen alkalmazni a kíújulása megelőzésében.Ez nem a reklám helye,de nekem sokat segít,ajánlom a barátnődnek is.

2011. febr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!