Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha elkaptam valamit a barátnőm...

Ha elkaptam valamit a barátnőmtől mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek ég közösüléskor és pisiléskor a puncija , néha fura szag is van , váladék ilyesmi nincs.

Nekem nem ég semmi viszont szerintem tuti én is elkaptam tőle , a hajlatban én is érzek magamon néha ilyen fura szagot. Most ha neki felírnak ilyen hüvelykúpot stb. nekem mit kell szednem ahhoz , hogy egészséges legyek?


2010. febr. 9. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nemcsak hüvelykúp kell, a barátnőd szóljon a nőgyógyásznak hogy aktív párkapcsolata miatt részedre is írjon fel gyógyszert.

És legalább 2-3 hétig ne szexeljetek, mert visszafertőzitek egymást.

2010. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nőgyógyásznak kellett volna mondania, hogy ha van szexuális kapcsolata, akkor a párjának is szednie kell valamit...
2010. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az,hogy ki kapta el kitől nem annyira fontos.Nem biztos az,hogy Te kaptad el Tőle,lehet,hogy fordítva volt,a férfiak tünetmentesen képesek mindenféle gombát,bacit hordozni.

Persze Ő lesz az,aki orvoshoz megy,nem Te és Ő fog gyógyszert kapni rá.

Hogy azt Neked is szedned kell-e majd megmondja az orvos.

2010. febr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!