Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon fáj a hólyagtükrözés?...

Nagyon fáj a hólyagtükrözés? Csisztoszkópia. Nagyon félek tőle :S

Figyelt kérdés

azt mondta az orvos h muszály lesz megcisnálni de én nagyon félek tőle :S fáj vagy mien? irjon pls akinek volt már

16/F


2011. febr. 16. 09:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hali ismét!



"hát... megfutamodtam!"

_Nem csodálom. Lelkileg pláne nem voltál kész erre, viszont azzal azért érts velem egyet, hogy a kifogás a tagadás legrosszabb formája, a halogatások és a feltételezések pedig a tragédiák szülőanyja. ("Úgysincs" bajom...)


A vizsgálat sikere és a gyógyulás mindig 2 embertől és egy nagyon fontos tényezőtől függ: Tőled, a dokitól ill. attól, hogy hogyan állsz hozzá, mennyire vagy lelkileg felkészült!? Te most megijedtél, erre számítottam megvallom őszintén. Azonban neked vér volt a vizeletedben!


Hogy miért fontos a vizsgálat? Ezt kerestem itt alább neked...

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

__ [2009-06-03 02:50]-es hszs.


Le7, hogy sem az UH, sem a CT nem mutatott ki semmit, de az a vér CSAK JÖN VALAHONNAN...! :-o


Én amondó vagyok, inkább gyorsan essél túl ÖNKÉNT egy rövidebb ideig tartó hevesebb fájdalommal járó (acut) beavatkozáson, mintsemhogy vmennyi idővel később, immáron gyulladásokkal a szervezetedben, sokkal fájdalmasabb módon essél túl rajta KÉNYSZERŰSÉGBŐL, miután már jó ideje, jóóó hosszan szenvedsz az egyre csak erősödő fájdalomtól.



Ismerd el, nem tudni mi bajod van, de talán te is érzed, hogy le7 valami, és ez vmennyire azért aggaszt! És feltételezem a későbbi csajaidnak sem akarnál rosszat, mert ha neked odabent a hólyagodban van vmi elváltozás, ami később húgycsőfolyást is eredményez7, és az rákerül a fitymád révén a makkodra, azt te bedugod a csajba,... mááris szép kis fertőzést adtál át neki...

Együtt bírsz élni akkor majd ezzel a tudattal?

Mindent megtettél azért, hogy kiderüljön, mi a bajod?

_ Mert ha a válaszaid ezekre az előbbi kérdéseidre NEMlegesek, akkor elismered, hogy ezen a tükrözésen még át kell esned, ha tetszik, ha nem!

Viszont ha át is esel rajta, lelkileg fel kell készülnöd rá. Mit gondolsz? Miért ajánlottam fel neked a [tegnapelőtti 10:12]-es hszsomban, hogy gyere, beszéld ki magadból a dolgokat!? :-) Azért, mert tudom, hogy a félelem mennyire lebénít, ez történt veled is.


Nem tudom egyébként, h. a doki akart-e téged érzésteleníteni, bekábítani-e a vizsgálathoz, vagy sem... hogy rendes volt vagy fafejű, de a megfelelő érzéstelenítéshez jogod van természetesen, és ha nem akar adni, olyan nincs. Akár kér7sz is tőle, vagy ha erre nem hajlandó, a szüleid azt megte7ik, hogy megkeresik az intézmény igazgatóját vagy a betegjogi képviselőjét, és az esetet jelentik: >> [link]

Akkor már mindjárt más lesz a szitu, mert az orvos is tudni fogja, hányadán áll, és mennyire akarta figyelmen kívül hagyni az esküjének szövegét...!?



***

Az ajánlatom továbbra is áll. Ha félelmeid vannak, és kibeszélnéd őket, (le7, neked is könnyebb lenne...) akkor ír6sz >>priviben, szívesen segítek. :-)


Semmi baj! :-) Ez benne volt, hogy megfutamodsz... nem is csodálom. :-) De azért gondolkozz el ezen, mert sztem jobban járnál, ha továbbra is véres a pisid, ha mégis aláfeküdnél a cisztoszkópiának! :-o



Üdv: EE



******** ******** ********

További GyK-s topik és néhány hszs. a katéterezésről (ami hasonlít némiképp ehhez az egészhez...):


>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..

=== ===

__ "Elég sok katéterezést láttam, szakmámnak "hála".

Mindenki máshogy éli meg, van aki végigordítja, kapadozik, van, aki nem veszi fel igazán.

Azt mondják akkor kevésbé fáj, ha nem feszítesz, és közben sóhajtasz egy nagyot...

Fájdalomcsillapítót nem adnak, olyat még nem láttam hogy nem zselézték volna előtte a csövet (is). Ez egyébként szakmai hiba lenne, meg nem is tudom felmenne-e a katéter."


[A válasz megírásának időpontja: 2010-03-05]

=== ===

__ "Már láttam többször férfi katéterezést, nem egészen olyan, mint a videón. És egyik sem jajgatott közben. Szerintem a nőknek sem kellemesebb a dolog, de akiket katétereztem, még egyik sem mondta utána, hogy fájt volna (és nem azért,mert nem merik mondani)."


[A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.]

[A válasz megírásának időpontja: 2010-02-17 20:33]

=== ===

__ "Hát engem is nővér katéterezett.A kivétel volt egy kicsit fájdalmas, de nem volt vészes.Utána éget vizeléskor egy kicsit."


[A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.]

[A válasz megírásának időpontja: 2010-03-06 20:02]

2011. febr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
hát meg tudlak azért érteni.De ha nincs javulás akkor menj el megint dokihoz.
2011. febr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy megcsinálják szerinem szülői engedély kell,mert te még fiatal korú vagy,szóval nem hiszem anélkül hozzád nyúlhattak volna,csak ha nem életmentő dologról van szó,amiről meg nincs.

De van javulás?

2011. febr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!