Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hónapok óta szúró fájdalmat...

Hónapok óta szúró fájdalmat érzek a mellkasomba, szívem tájékán, elkezdek szédülni, de azt ritkábban, nehezen és fájdalmasan kapok levegőt idáig nem volt ilyen soha, de most egyre sűrűbben, lehet tudni mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 21:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Miért nem mész orvoshoz??
2011. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 szilvo79 ***** válasza:
szia!én nem vagyok orvos,csak ápolónő,de szívinfarktus előjeleire gyanakszom.nagyon gyorsan menj dokihoz.
2011. febr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz, es ne jatssz ilyensmivel, apukam majdnem a kezeink kozott fulladt meg a sok halogatas miatt.
2011. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
az én édesapám pedig 2 éve meg is halt, a sok halogatás miatt...:( 51 évesen
2011. febr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Anginás rohamaid vannak, ez már az infarktus kapuja. - Sürgősen menj orvoshoz!!!
2011. febr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
uhhh hát ilyen komoly "gondra" nem gondoltam, azért mert még csak 21éves vagyok, inkább olyanra gondoltam, hogy esetleg a stressz miatt lehet ilyen "roham" féle
2011. febr. 17. 21:33
 7/17 A kérdező kommentje:
valami szívbaj ra gondoltam, mert télen nyáron jég hideg a lábam és kezem, és olvastam róla, hogy az azért van mert nem pumpál elég vért a szívem és így a végtagokba nem jut elegendő
2011. febr. 17. 21:35
 8/17 anonim ***** válasza:
nem szoktál idegeskedni , sokat dolgozni, dohányozni...?
2011. febr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
dohányozni szoktam, utóbbi 1hónapban napi 2 dobozzal el megy :( idegeskedni is szoktam, de nem úgy idegeskedni h mérges vagyok, ha nem inkább ilyen lelki idegesség, ha van ilyen, mert kb 1 hónapja van egy eléggé komoly szakításom amin nem nagyon tudom túltenni magamat, de ezek a fájdalmak előtt is voltak, csak most már sűrűbbek azóta
2011. febr. 17. 21:42
 10/17 A kérdező kommentje:
meg a mellkasomban nem középen, ha nem inkább balra a szívemnél van a fájdalom
2011. febr. 17. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!