Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A dohányzás fiatalkorban hat...

A dohányzás fiatalkorban hat a férfi nemi szerv fejlődésére? (Tehát például gátolja a növekedést? ) Értelmes válaszokat!

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 21:38
 1/5 anonim válasza:

helo!

Igen gátolja!!!

Sőt a sok cigitől örök életedre inpotens leszel gondolkozz el h megéri -e

2011. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem akk mindenkinek kicsi lenne, mert szinte mindenki szívja a füstöt, de nem mindegy hogy milyen mennyiségben.
2011. jan. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a péniszed méretét nem befolyásolja a bagózás, ellenben a hímivarsejtek életképességét és mennyiségét nagyon is és nem épp pozitívan...
2011. jan. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A cigarettázás merőben értelmetlen dolog. Én ezt kamasz koromban úgy oldattam meg, hogy nem gyújtottam rá. :) A haverok/barátok is igen hamar megszokták, semmivel nem lettem kevesebb ember. HA csak azért akarsz cigizni mert mindenki cigizik, inkább még most hagyd abba évekkel később nagyon fogod bánni hidd el.

Sőt előnye is volt, kitűntem vele mivel nagyon sokan cigiztek, és én meg csak azért sem.


Viszont ittam:D De annak legalább van értelme, mert jól érzed magad tőle...persze az sem egészséges, de a kérdés most nem erre vonatkozott.


Amúgy a méretre nem hat, de az azért általános, hogy a felnőtt korig (18-21 év kinél mennyi) fejlődésben van a szervezetet,már ha ha hagyod. Minél több dologgal gátlod ezt, annál kevésbé fogsz fejlődni. Inkább csak 0, vagy 1 káros szenvedélyt sajátíts el, és abban is igyekezz mértékletes lenni, bár ez a legnehezebb, mivel attól szenvedély, hogy nem tudsz.

Mindenki előtt ott állnak ezek a megmérettetések kamasz korban. A jó döntés az amit te akarsz, és nem az amit mások miatt teszel. Persze a jó döntés ettől még lehet káros, viszont amikor később majd dühös leszel, hogy rossz döntést hoztál, nem okolhatsz majd mást csak magadat. Viszont mikor erre rájössz jobb eséllyel rakhatod le az adott káros szenvedélyt.


Hangsúlyozom, jobb ha rá se szoksz az én kamaszkori barátaim közül sokan máig nem tudják lerakni (29-32 évesek), és többen utálják érte magukat, de nem tudják megállni.

2011. febr. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak közvetve hat és nem a fejlődésére, hanem a működésére.

Mivel a dohányzás szűkíti a koszorúereket, igy a vér áramlása akadályoztatva van. A merevedés egyik eleme a péniszbe áramló vér.

Hagyd abba, vagy ne kezd el a dohányzást!

2011. febr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!