Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha pisilnem kell és úgy...

Ha pisilnem kell és úgy megyek el, fáj a farkam. Miért?

Figyelt kérdés
Ha pisilnem kell és úgy megyek el, akkor utána rövid időn belül elkezd fájni a farkam, folyton úgy érzem hogy pisilnem kell, és fáj pisilés közben (is), illetve inkább ilyen csípő érzés. Kb 20 perc amíg elmúlik. Mitől lehet? Mit csináljak? Kihez forduljak?
2011. febr. 23. 20:01
 1/10 A kérdező kommentje:
ja igen és kb már 2 éve van, eddig nem nagyon foglalkoztam vele, elmentem előtte wc-re és semmi gáz nem volt... de most már kezd aggasztani
2011. febr. 23. 20:03
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagyok orvos,de ha csíp a pisi szerintem hólyaghurut. Nem csak nőknek van, ugyanúgy lehet pasiknak is-.. Szerintem hólyaghurut, vagy felfázás, fertőzés. Urológus szerintem.
2011. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2 éve? Hát akkor mindenképpen el kéne menned...Míg nem súlyosbodik.Második voltam...
2011. febr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, csak ahhoz be kell avatnom anyámat is... amit nem nagyon akarok. De csak akkor van ha előtte elmegyek, amugy ha simán megyek wc-re soha nem szokott csipni.
2011. febr. 23. 20:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Hova mész el?
2011. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
elélvezek, orgazmusom van, ejakulálok... így értettem :D
2011. febr. 23. 20:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de egyedül is elmehetsz...
2011. febr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az akkor szokott előlépni amikor kielégíted magad.

Ha megtörtént a kielégítés egy 3-5 perc múlva meny pisilni egyet(hugyút tisztítás) és utána nem fog fájni.De ne egyből utána mert akkor úgyse fogsz tudni.

2011. febr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! De akkor ezek szerint ez másnál is előfordul?
2011. febr. 24. 20:25
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem is szokott néha de nem csíp hanem fáj kicsit de pár perc/másodperc elmúlik
2011. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!