Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A ferfiak peniszen a gomba...

A ferfiak peniszen a gomba tenyleg lehet tunetmentes?

Figyelt kérdés
Es ugy,hogy magatol elmulik vagy mindenkeppen kezeles kell?
2011. febr. 24. 00:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy a hpv több változata sem jelenik meg náluk, mégis a nők lesznek tőle méhnyakrákosak..

Semmi baja nem lesz a partnerednek, ha ő is beveszi azt a két bogyót (vagy épp mit ír fel a doki), és lekeni magát.

2011. febr. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazabol azt kerdeznem meg h muszaje neki mondanom es nem mulike el magatol.mert nem a pasim
2011. febr. 24. 00:54
 3/13 anonim ***** válasza:

A tisztesség úgy kívánná, hisz így azokkal a nőkkel fog kiszúrni, akikkel továbbiakban szexel.

De ha amúgy nem igazán vagytok kapcsolatban más téren sem, csak összefeküdtetek, de nem valószínű, hogy újra megtörténik, akkor én sem biztos, hogy szólnék.

Tőle kaptad el, ez biztos?

2011. febr. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát ilyen szexpartner.nem biztos.az biztos hogy nekem elötte nem volt porblémám és utána pár napra meg gombás fertőzést kaptam.de ő nem szokott nagyon összefeküdni bárkivel.ahogy énse utoljára fél éve voltam fiuval.
2011. febr. 24. 01:41
 5/13 anonim ***** válasza:
akkor beszo*tad :DD
2011. febr. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Be:(:DD
2011. febr. 24. 02:14
 7/13 anonim ***** válasza:
elkaphattad tőle is. lehet csak nem vallja be hogy egyszerre 3-4 lánnyal is szexuális viszonyt folytat. na de elkaphattad wc-n is akár. vagy hozzányúltál úgy a puncidhoz, hogy volt valami a kezeden. de szerintem mindenféleképpen szólj neki, mert ha továbbra is szexeltek akkor vissza fog fertőzni, pedig gondolom kezelni akarod magad.
2011. febr. 24. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De az nem jo ha varok ket hetet es esetleg elmulik neki v mi?:D azert kerdem mert ugyemlekszem nekem kiskoromban mar elofordul ilyen es magatol elmult
2011. febr. 24. 07:05
 9/13 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen gombás megbetegedés ez. A legtöbb gyógyszeres kezelésre szorul, nem múlik el csak úgy magától.
2011. febr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A bőrgomba soha nem tünetmentes, mivel a bőrfelületen van és látható. Férfiak makkján fehér vagy piros pontok, foltok formájában jelenik meg, a pénisz alsóbb részein (húgycsőnyílástól lefele irányban) bőrpír formájában, ahol a lecsurranó vizelet nedvessége tarthatja fenn a gombás fertőzés állapotát.


Nőknél sajnos az a legrosszabb, hogy belső, nedves részekről nehezebb kiirtani a gombát, mint külső bőrfelületről. Ezért lenne fontos az egészséges hüvelyflóra védőhatása, amit antibiotikus kezelések sajnos gyengíthetnek.


Gumióvszer használata mindenképpen ajánlott ilyen esetben.

2011. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!