Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha a makkomon piros foltok...

Ha a makkomon piros foltok jötek ki az micsoda? (pl. : gomba vagy herpersz. ) és mit kell vele tennem?

Figyelt kérdés
viszket is, és gyakrabban kel WC-re járnom..
2011. jún. 27. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Célbavenni a területileg illetékes Bőr- és nemibeteg gondozót, és legközelebb gumival dugni, és előtte megnézni hova - milyen retekbe nyomod a farkad!
2011. jún. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az nem lehet hogy elmulik magától?? :/
2011. jún. 27. 23:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden csoda megtörténhet, de jobb ha elmész dokihoz, ciki - nem ciki, ez a megoldás.
2011. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj.


nekem A-Z ig mindenem volt már azért mert egy extém idióta ember vagyok és mindent kiakarok próbálni.


Ha kis piros pöttyökről beszélsz az egy mezei gomba amit vagy a lány hordozott magában vagy egymás nedvei nem kopatibilisek ilyen téren is elő tud jönni.


Menny be egy patikába és vegyél egy Canesten PLUS-t ez egy erösebb változata a canestennek 1500ft körül van ne a simát vedd hanem a PLUS-t .


este fürödj meg , és kend be vele vékonyan minden este . ennek hatnia kell kb 1 héten belül.



egy másik lehetőség a betegség okára.


A higéniátlan száj , a szájban egy csomó bacilus van ha nyálazod a farkad vagy a lány nyálazta és higéniátlan volt a szája akkor ettol is előjöhet gomba. Arra is Jó a Canesten PLUS.


Vedd meg és használd.


Szájvizet meg használjatok minden szopás ,nyalás előtt .



Sp voltam szevasztok.

2011. júl. 4. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!