Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves vagyok, a makkomon...

15 éves vagyok, a makkomon van pár piros pötty és viszket meg fáj. Meg az alatta lévő bőr is piros azon a kis részen, de csa kaz egyik oldala?

Figyelt kérdés
már 2-3 napja van ez, van hogy nehezen tudom hátra húzni emiatt mert fáj, szerintetek mi lehet ez? kicsíphette a vizelet?
2011. márc. 2. 21:37
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
érzékeny is
2011. márc. 2. 21:42
 2/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gombás fertőzés. Vegyél a patikában Canesten kenőcsöt vagy oldatot és azzal kenegesd. Ha pár nap alatt nem javul, akkor menj el orvoshoz.
2011. márc. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
1x bekentem Canestennel és ilyen talytékos lett vagy milyen ez normális?
2011. márc. 2. 21:47
 4/18 A kérdező kommentje:
megvan a krém a canesten, hányszor egy nap kenni?
2011. márc. 2. 21:49
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha egyszer bekened, az biztos, hogy nem elég. Viszont ha nem tudod mi okozza, akkor lehet hogy felesleges is.
2011. márc. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szinte biztosan gombás fertőzés! A Canesten krém nem feltétlenül jó, főleg ha a makkra kened és a fitymát visszahúzod rá.


Kénytelen leszel a bőr és nemibeteg gondozóba elmenni, ahol megnézik a tünetet és egy 4 szemes gyógyszert írnak fel. Hetente egyet kell ebből bevenni. 2-3 napon belül a tünetek megszünnek és hosszú távon oldják meg a problémát, nem csak tüneti kezelést adnak.


Én rendszeresen úszom, sikerült nekem is ilyen tünetekkel járó fertőzést összeszedni. Égő volt a bőr és nemigondozó, de legalább hatásos.


Ja: én megmutattam faternak és együtt szerveztünk apa-fia napot. :)


16 F

2011. márc. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nállunk nincs ilyen nemi gondozó.. csak gyerekorvos
2011. márc. 2. 21:56
 8/18 A kérdező kommentje:
ha elmegyek gyerekorvosomhoz, neki is megmutathatom? vele is fordulhatok ezzel? :/
2011. márc. 2. 21:57
 9/18 A kérdező kommentje:
kenegetem 2-3 napig reggel este, ésha addigra 2-3 napon belül nem múlik el elmennyek a gyerekorvosomhoz?
2011. márc. 2. 21:59
 10/18 A kérdező kommentje:
írjatok mert fontos lenne és sűrgős..
2011. márc. 2. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!