Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A makkon 3-4 pici piros pötty...

A makkon 3-4 pici piros pötty és a fitymán 2 piros folt. Mitől lehet? Volt már ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
A fitymán olyasmi mint ha kiütés lenne vagy nem tudom. 1-2mm nagyságú 2db. nemviszket nem fáj csak nem tudom mitől van. tegnap jött ki. barátnőmmel nem voltunk együtt 4 napja és hirtelen most lett olyan. Merev állapotban csak a foltot lehet látni. Ez elmúlik vagy valamiféle komoly fertőzés??
2011. aug. 25. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A doki minden kérdésedre tudja a választ. És lehet, hogy már a barátnődnek is átadtad, szólj neki, hogy figyelje magát.
2011. aug. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elmúlik, nekem is volt már ilyen, arcszesszel lemostam másnapra eltűnt. De vigyázz mert irtózatosan csíp!
2011. aug. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
meg csípte a bolha, van kutyád?
2011. aug. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
hát igen a borotvaszesz nagyon csíp az ilyen területekenXD
2011. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!