Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A spermában vannak vitaminok?...

A spermában vannak vitaminok? (többi lent)

Figyelt kérdés

mert hát mégis csak valami élet alakul ki belőle, és ha van benne vitamin, akkor azt az én szervezetemből veszi el, szóval akkor elvileg élvezéssel együtt gyengül a szervezet is? szóval ha kevesebbszer élveznék akkor több is lenne a vitaminom?

mert hát vannak olyanok akit egy menzesz is megterhel...


2011. márc. 4. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak benne vitaminok igen,de ha nem élvezel el a szervezet akkor is megszabadul tőle így vagy úgy.

De nem azon kell filózni,hogy menyit vesz ki belőled pár mililiter ami ha jól tudom max 15 mili lehet,mert attól nem fogod megad rosszabbul érezni.

Én sokkal rosszabbul érzem magam ha nem verem ki mivel ilyenkor képtelen vagyok gondolkodni.

Egyébként pedig ha eszel rendesen akkor nem lehet gond.

A nőket pedig azért viseli meg a menzesz mert egyrészt véreznek másrészről pedig megzavarodnak a hormonjaik,míg a férfiaknál a hormonszint egész életüben serdülő kor után nagyjából egyforma,addig ez a nőknél havonta felborul.És más ha valaki vérzik mint ha egy folyadékot termel.

2011. márc. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:D köszi

nem volt semmi ilyen gondom igazéból, mert ugyanúgy éltem volna bárki bármit ír, de elgondolkoztatott xD

2011. márc. 5. 11:34
 3/4 anonim ***** válasza:
edd meg, nehogy kárba vesszen az a sok jó fehérje, fruktóz!
2011. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

...

edd meg te, én csak a vitaminok leadása miatt kérdeztem...

báár, ha ezzel eggyütt a vitaminokat olyan mértékben lehetne elveszteni, akkor kívánom hogy óránként üröljön neked :D

2011. márc. 11. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!