Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet, hogy szex után a...

Mitől lehet, hogy szex után a spermában ilyen "ragacsos, zselés" darabkák voltak?

Figyelt kérdés
Amikor először feltűnt, akkor égő érzés is volt, de most legutóbb csak ezek a darabkák voltak.
2011. aug. 12. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Bocs, csak megjelöllek, érdekel, de a választ sajnos én sem tudom...
2011. aug. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
hát nőknél ez gombát jelent ha büdös is, vagy kevés folyadékot ha ibolya illatú
2011. aug. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Nekem ezt edző társam mesélte, gyúrós porokat szedett meg ilyen fehérje bogyókat, és neki is bezselésedett. Abba hagyta és 2 hónap alatt elis múlt neki. Te szedsz valami hasonló cuccot? Vagy más "OLYAN" dolgokkal élsz-e? Ilyenek első sorban amik okoznak ilyen finomságokat. Vagy esetleg gyógyszeres mellékhatás. Hormonzavar is képbe jöhet!
2011. aug. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gyógyszert nem szedek semmilyet, akkor ez vagy gomba vagy kevés folyadékot iszok ?
2011. aug. 13. 09:43
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

Kevés folyadéktól vagy ritka ürítéstől összetapadnak a spermiumok. Nálam is előfordul, amikor a havi 1 hét kényszerszünet van. Nem kóros.

Ha kevés a folyadékbevitel a vér is besűrűsödik.

2011. aug. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!