Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szárítja a bőrt, a Canesten krém?

Szárítja a bőrt, a Canesten krém?

Figyelt kérdés

A gondom a következő lenne..Kb. 1 hete a párommal való szexuális kapcsolat utána, piros pöttyök jelentek meg a makkon.. Azonnal tudtam hogy ez gomba..amint észre vettem el is mentem az urológiai ügyeletre. Ott a doki megnézte és Canesten kenőcsöt ajánlott hogy azzal kenegessem. Kenegetem vékonyan 1 hete, szépen múlik is. Viszont hámlik a bőr, illetve a makk felső részén a húgycső nyílás körül nagyon kiszáradt a bőr... Elég lelkiismeretes srác vagyok és most ez nem hagy nyugodni. Van-e valamilyen kenőcs amivel kenegetni tudnám hogy ne száradjon ennyire? Neogranormon? Vagy pedig menjek el egy bőrgyógyászhoz? Nem hiszem hogy ez már az urológusra tartozna.


Vagy csak én vagyok ennyire Hipohonder?


2011. márc. 5. 16:15
 1/3 poiu ***** válasza:
Kellemetlen. Én pl. allergiás vagyok a Canestenre, semmi másra, csak erre. A kúrádnak hamarosan vége, kitartás.... A gomba ellenes szerek hatóanyaga hasonló és nagyon durva. Vszínűleg hiába cserélnél krémet.
2011. márc. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
párod is kezelik?
2011. márc. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
z
2011. márc. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!