Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szinte minden este magömlésem...

Szinte minden este magömlésem van. Ez normális?

Figyelt kérdés
sziasztok! remélem tudtok valami tanácsot adni. az a gond hogy szinte minden éjjel magömlésem van nem minden éjjel de ritka amikor nincs, az se segit ha kiverem lefekvés elött. régen csak folyton ugy ébredtem hogy felállt, most meg ugy hogy áll és ragad minden. nemtudom mit kéne már tenni.de lefeküdni is félek bárkivel, kelelmetlen lenne reggel ugy ébredni.
2008. febr. 4. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy igen fontos dolgot nem írtál, hogy mennyi idős vagy :) Amúgy nem természetellenes az a dolog, ha van éjszakai magömlésed. "Kinövöd". Legalább tudod, hogy rendben működik minden.
2008. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez teljesen normális!Ez azt jelenti,hogy egészséges vagy ilyen téren.Nem kell félned lefeküdni egy lánnyal,hisz ha lefeküdtök akkor már ismeritek egymás testét,és a lány csak megértő,és elnéző lesz.Ha én meglátom merevedés közben a párom,csak egy jót nevetek,és rendszerint ő is jót nevet velem :)Fogd fel így.Bár tudom,könnyű nekem,lánynak.De gondolj bele,nekünk minden hónapban megvan,ráadásul vér,fájdalmas,és 5 napig tart.Nektek legalább nem fáj.Szívesen cserélnék helyet a barátommal :D
2008. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
21 vagyok. és régen nem volt ez minden napos.
2008. febr. 4. 22:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A 28 éves páromnál is normális, ha egy hétig nem kufircolunk akkor éjszaka arra ébred, hogy magömlése volt?
2008. febr. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy 21 éves vagy, ez természetes működése a szervezetednek. Nem értem, a lány miért akadna ki ezen??? Nyugodtan feküdj csak le a barátnőddel, biztosan nem zavarja majd. De ha téged ez feszélyez, akkor szervezd úgy, hogy ne aludjatok együtt, csak a gyönyörű szex, de alvás külön :)
2008. febr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szexhiányod van, és azért van ez. Hidd el, ha lefekszel egy lánnyal, már nem lesz minden este magömlésed. És ugye eleinte úgysem alszol együtt a lánnyal, tehát addigra kialakul, hogy mi a helyzet-)

Ne félj, azt neki észre sem kell venni, ha mégis megtörténne.-)De nem fog.-)

Keress egy barátnőt és élvezd a szexet.

2008. febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!