Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől jött ki pattanás a...

Mitől jött ki pattanás a farkamon? Egy szokványos pattanás, mint bárhol máshol, de a farkamon.

Figyelt kérdés
Szóval reggel ébredek, érzem, h nyom...hát nézem, ott 1 pattanás.műszálas boxert hordok, és ami most van rajtam, az eléggé szűk (csak ez volt tiszta :( ).Nem piszkálom, gondolom eltűnik.Am zsíros bőrű vagyok...csak a bőröm zsíros, én nem :)
2011. márc. 14. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
FÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚJ
2011. márc. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mosakodj rendesen és rendszeresen.
2011. márc. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
rendszeresen mosakszok..nem vagyok vmi koszos hippi.Nem a makkra, hanem magára a farkamra jött ki.Egyszerű pattanás.
2011. márc. 14. 11:24
 4/7 A kérdező kommentje:
2011. márc. 14. 11:26
 5/7 A kérdező kommentje:
nem fényképeztem le :) ez csak 1 rajz
2011. márc. 14. 11:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Ritkán, de szokott ott is megjelenni. Ha lehet, nyomd ki, addig, amg csak vérsavó nem jön belőle, utána arcszesszel fertőtleníts. Nem fog vészesen csípni.

Ha szellősebb pamutalsót hordasz, kisebb az esélye mitiszereknek, pattanásoknak a péniszen. (Legegészségesebb a hagyományos fecske, bár nem trendi, de szellős és a hajlaotkat is fedetlenül ahgyja a lábad között.)

Ne pánikolj, lesz még ott pattanás... :)

2011. márc. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem szeretem a fecskét.Nagyon kényelmetlen :( nekem csak a boxer jön be, abból is csak a stretch.am már kinyomtam.Nem pánikoltam :) csak kíváncsi voltam, h mi ez
2011. márc. 14. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!