Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Műtét után muszály abbahagynom...

Műtét után muszály abbahagynom a sportot?

Figyelt kérdés
Fityma szűkületem van és szerintem megkell majd hogy műtsenek. Úgy tudom hogy a gyúgyulás utána 7-8 hét. Mennyi időre kell abba hagynom a focit?
2011. márc. 14. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Hali!


Igen... a végleges gyógyulás VALÓBAN 6-8 hét, azonban a varratok már vagy 10-14 nap után maguktól kihullanak, ha az orvos felszívódó varratot használ, tehát jobb esetben már 3-4 hét múlva visszatér7sz a pályára, sporikám! :-D


Azonban

_ Milyen műtéted lesz, mikor és miért?

_ Mennyire súlyos a szűkületed?

_ Hány éves vagy?


Üdv: EE

2011. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy milyen lesz. 16 éves vagyok. és azt sem tudom mennyire súlyos. örülnék ha meglehetne oldani műtét nélkül mert úgy hallottam ezt bőrgógyászatilag is lehet már kezelni!
2011. márc. 14. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Tehát nem akarsz műtétet. Én sem akarnék, ellenben szeretek először alternatívákat kipróbálni.

Ezek elsajátításában tudnék is segíteni, hogy megtanítsalak, ha szeretnéd, hogyan kezeld a problémádat műtét nélkül, de ez csak akkor FOG működni, ha kellően kitartóan végzed a módszert, amire megtanítalak. Le7, nem mindenkinek az előbőre/szűkülete alkalmas rá/teszi le7ővé a módszert, de eddig akinél kipróbáltuk, működött a dolog. Ha meg mégsem, vagy olyan makacs lenne ez az egész, akkor még mindig ott van le7őségként a kezelő, vagy a műtő... Egyetértesz? :-)


Van itt egy tisztázó kérdéssor. Ez segít7 tisztázni a te oldaladról, milyen makacs a szűkületed!?

Ha tudjuk, mivel kell szembenézni, könnyebb is megoldani.

éppen ezért válaszolj ezekre a feltett kérdésekre, részletesen, majd küldd el >>priviben. De csak akkor, ha együtt szeretnél működni velem.


A tisztázó kérdéssor:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__9..



Fel a fejjel! ;-D

Üdv: EE

2011. márc. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Természetesen nem muszáj a kért, ill. felajánlott segítséggel élni, azt igénybe venni, de akkor egyedül kell megoldanod a problémát: vagy metéléssel, vagy anélkül. Én anélkül le7 tudnék neked segíteni, de ha nem akarod, nem kötelező a piskótaevés... do.0b


Itt egyébként olvasd el a [16:16]-os hosszúmat. Ott írok az egyik hatásos alternatíváról pár sort, az azonban együttműködés-köteles.

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..



Tudom, hogy bizalmatlan vagy, mivel most így neten, ismeretlenül dumálunk vadidegenül egymásnak, de sokan arra már rájöttek, hogy VAGY NYITNAK felém, és ha a szűkületük engedi, akkor VAN ESÉLY MEGMENTENI a fitymájukat, VAGY NEM NYITNAK, de akkor magukra maradnak, és vagy marad fitymájuk, vagy nem.


Mindenki maga döntse el, hogy MIBEN van VESZÍTenivalója, ÉS MENNYI(t)!? Bizalomban, vagy fitymában?


Üdv: EE

2011. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!