Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mért van az, hogy nem tudok...

Mért van az, hogy nem tudok egyből vizelni csak kis idő eltelte után? Eddig egyből ment odaálltam sikerült mostanába pedig odaállok várok fél percet vagy többet és csak utána sikerül, de érzem, hogy kell.

Figyelt kérdés
Nagyon zavaró társaságban. Gyógyítható még?
2011. márc. 17. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha idősebb lennél, azt mondanám, nézesd meg a prosztatádat.
2011. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ hàny éves vagy. Menjél el urológushoz. A prosztata is ilyen panaszokkal jàr.
2011. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én nem gondolnék egyből betegségre. én lány vagyok, és társaságban pl nehezebben tudok pisilni, mármint ha valakinél vagyok, és nem itthon. most vagy tudatalatt félsz emiatt, vagy pedig tényleg valami betegség.
2011. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
egyedül is ugyanolyan, mint társaságban. 18 éves vagyok.
2011. márc. 17. 19:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy hány éves vagy, ritkábban ugyan, de fiataloknál is előfordulhat prosztata-probléma. Mindenképpen menj el urológushoz, 5 perc alatt megvizsgál és kideríti, hogy szervi baj okozza-e a panaszodat.
2011. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egy kicsit izgalmi állapotban voltál éppen.
2011. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én azert nem tudok pisilni, mert arra gondolok hogy: ,,tudok pisilni vagy nem tudok pisilni,, és ezért nem megy. De ha nem gondolok rá, akkor simán megy
2011. márc. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

én azert nem tudok pisilni, mert arra gondolok hogy: ,,tudok pisilni vagy nem tudok pisilni,, és ezért nem megy. De ha nem gondolok rá, akkor simán megy


Rájöttem, hogy velem is ez van. Néha eltereltem a figyelmem és simán ment, de ha nem figyelek semmi különösre akkor megint na gyerünk mindjárt ezaz zajlik le..

Köszönöm mindenkinek.

2011. márc. 21. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!