Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet valahogy serkenteni az...

Currado kérdése:

Lehet valahogy serkenteni az arcszőrzet növekedését?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, olyan az arcszőrzetem mint a cirkuszkerítés, három sorban két szál. Mondjuk a testemen máshol sincs, leszámítva fanszőrzetemet, de az nem baj. Haverjaimnak már mind van ilyen olyan szakálla, és baromira irigylem őket! Tudom, akinek meg van mind azt mondja hogy ne akarjam örüljek a baba popsi arcomnak. A kérdés lényege hogy orvoshoz forduljak hogy adjon valami hormont? Vagy mit csinálhatnék? Mert ez így már nagyon kellemetlen nekem.
2011. márc. 18. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Elmehetsz orvoshoz egy vérvételre a hormonszinted miatt, de szerintem ezen ne problémázz. A haverjaidat meg ne irigyeld. Szerintem nem olyan menő ha egy fiatal srác olyan, mint egy szőrpamacs. 25/L
2011. márc. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Örüljél csak neki...Ha nem hiszed el, menj el orvoshoz.
2011. márc. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha még aktuális a kérdés.

borotválkozz 2-3naponta, ez erősíti a meglévő szőrt.

és van egy Tribulus Maximus nevű készítmény. 100%ban természetes. testépítők szedik, mert serkenti a férfi hormonokat. nekik azért kell, mert a férfi hormonok felelősek az izomrostok növekedéséért, de ugyan úgy a szőrzet növekedésért is.

2011. okt. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!