Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A tesztoszteron fokozza az...

A tesztoszteron fokozza az arcszőrzet növekedését?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, egy ideje zavar, hogy nem nő rendesen arcszőrzetem, lényegében alig, és egyébként sem vagyok egy túl szőrös típus. Felmerült bennem ,hogy talán kicsi a tesztoszteron szintem. Arra gondoltam, hogy a természetes úton (gyógynövények által, semmi kívülről bejuttatott tesztoszteron) növelve a tesztoszteron szintemet előidézhetném e az arcszőrzetem nagyobb mértékű növekedését? Mind e mellett eljárok edzőterembe (nem testépítőnek készülök csak módjával) is járok és talán az izomtömegem növekedését is eredményezhetné, de ez csak másodlagos szempont. Tudtok ajánlani ilyen szereket? Volt valaki hasonló cipőben? Előre is köszi a válaszokat.
2011. júl. 25. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy hat rá a tesztoszteron, de nagyban befolyásolja a genetikai háttér, amit hozol, az arcszőrzetet is. Gondolom édesapád sem egy szőrmók.

A gyógynövényes dolog - szerintem - sokat nem ér. Eddzél natúron, jó lesz az, hidd el.

2011. júl. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként sok lány nem is szereti a túlságosan szőrmók típusokat. (ahogy az előző mondta :))
2011. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 chuckyhawk ***** válasza:

Szedtem tesztoszteron fokozót :Testopumpot!

A szőrzetem gyorsabban nőtt.Az hogy attól nő e ki a szakállad?azt kétlem.

Izomtömeget nem növelt,csak kannibál lettem az edzésen,meg este az ágyban.Eléggé megnövelte a spermám mennyiségét,viszont nagyon kipattogtam tőle.

2011. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 chuckyhawk ***** válasza:
Az előző vagyok.26 éves vagyok a szakállam csak körszakál részen rendes és itt ott pelyhedzik.emellett a mellkasom és a lábam hihetetlenül szőrös szal nem hiszem hogy a tesztoszteron fokozóktól szőrösödhetsz,dehát ahány ember annyi féle!
2011. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!