Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Melyik borotva a legjobb?

Melyik borotva a legjobb?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy hogyan lehet elérni borotválkozásnál a legjobb eredményt. Elsősorban pengés vs. villanyborotva, aztán meg a konkrét típusok is jöhetnek. Kinek mi vált be legjobban?

Konkrétan azért kérdezem, mert volt már jó pár hagyományos borotvám (sima cserélhető pengésből vagy 3, volt egy Gillette Mach3, most meg valami nem is tudom milyen, de ez elég jó), de soha nem tudtam kifogástalan eredményt elérni. Mindig lehúzom száliránnyal ellentétesen is, de kézzel mindig lehet érezni utána valamennyire, hogy szúr. Ti hogy vagytok ezzel?


2011. márc. 20. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

[link]

A párom ezt használja,és én is észreveszem a borotválkozás minőségén,na meg a bőre állapotán,hogy ez az eddigi legjobb választás:)

nekem is van egy,pedig én epilálok, de ha borotvához kell nyúlnom,akkor csak ez:D

2011. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen borotvával nem lehet tökéletes eredményt elérni. Ha azt akarod, hogy semmit ne érezzél mikor végigsimítod akkor ne "patronos" (cserélhető fejes) borotvát használ hanem kétélű biztonsági borotvát: [link]


Ezek sokkal közelebb engedik a pengéket az archoz mint a fejes borotvák így hatékonyabbak. Hátrányuk viszont, hogy nagyobb nyomást fejtenek ki az arcra ezzel könnyebben vágja meg magát az ember és nehezebb is borotválkozni vele. Ha nem használja valaki jól akkor több hátránya van mint előnye.


Egy Mach3-al el lehet érni szép eredményt. Énnekem a kedvenc borotvám eddig egy Wilkinson Quattro Titanium Precision Freestyle volt. Olcsóbb hozzá a fej mint a Gillettekhez és a hatékonysága ugyan olyan ha nem jobb. 4 penge bőven elég a jó eredmény eléréséhez.

2012. dec. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
78%

Elektromos közül Philishave-et ajánlok Lift&Cut technológiásat, körkéseset.

Hagyományosok közül pedig nekem a Wilkinson Quattro jött be a legjobban, nekem jobb mint a Gilette hasonló terméke és jóval tovább marad éles a hozzávaló 4+1-es penge is, így költséghatékonyabb is.


Ha a legsimább bőr elérése a cél, az elsőnek említett elektromos borotvát ajánlom.


(elektromosat szárazon kell használni, hagyományosat előnedvesített szőrzeten)

2013. márc. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!