Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egyszerűen nem tudok ejakuláln...

Egyszerűen nem tudok ejakulálni, bármeddig verem, bármeddig szopnak, csak ak, miközben alszom (éjjeli magömlés). Mit tehetnék ez ellen, és mitől van?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Bocsi, h nem tudok konkrét választ adni, csak egy sztorit írok le. A párom mesélte, hogy évekig élt úgy szexuális életet, hogy ő nem tudott elmenni. Majd lett egy stabil és komoly kapcsolata, amiben érzelmileg is rendesen benne volt, és akkor pedig egyből. Gondolom az érzelmi kötődés rásegített a dologra, vagy nem tudom.

A másik, ami fura, hogy az említett lány orálisan viszont sosem tudta kielégíteni. Nekem elsőre sikerült. Szóval minden szerénytelenség nélkül mondom, h a technikán is múlik :D

2011. márc. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen komoly érzelemmel kötődök a lányhoz, és úgy cumizik, h a végén be vagyok állva, mint egy drogos :D
2011. márc. 20. 23:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Agyban dol el minden.Van normalis erekciod es nem tudsz elmenni ha jol ertelmezem a problemat.Bar nem vagyok orvos de szerintem ez nem szervi baj lehet.Ffiaknal ez inkabb pszihes gond lehet.Erekcios problemakat is nagyreszt az okozza.Illetve noknel is a hasonlo dolgokat de az mas teszta.Mindenfelekepp beszelj egy orvossal!
2011. márc. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ez a két módszer nekem sem jön össze.

de dugás alkalmával működik.


és óvszerrel sem jön össze. (nagyon nagyon sokból max 4x. de akkor is az elején óvszer nélkül toltam)

2011. márc. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor rosz helyen cumizik, vagy még nem szálltak le a heréid.
2011. márc. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy pszichés probléma! Én is jó ideig voltam hasonló helyzetben, de kaptam egy nagyon jó tanácsot: ne görcsölj rá, ne akard nagyon, sőt egyáltalán, ne hergeld magad, hanem dőlj hátra, és az érzésre figyelj! Élvezd! Érezd, hogy hogyan "mozdulnak meg" benned a dolgok, élvezd a jó érzést! Kapcsold ki magadban azt, hogy "Igen, igen, mindjárt, már majdnem" satöbbi, és fókuszálj rá, hogy "jé, de jó, még sokáig akarom élvezni", és ha nem hergeled rá magad, menni fog. Nekem egy pár alkalom után bejött, működött a dolog.

Sok sikert!

2011. márc. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
thx a válaszokat, nem hiszem, h pszichés, nem is gondolok az elmenésre, csak élvezem minden percét. am én is abban reménykedek, h majd gumi nélkül tényleg sikerül elfröccsenni, még a héten kiderül :)
2011. márc. 23. 17:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a körülmetélésem miatt érzéketlen, ezért én az orális szexet soha nem gyakorlom. Van még egy körülmetélt haverom, ő se csinálja soha, neki is lecsonkolták sajnos az egész előbőrt és a féket is.... nem lehet, hogy nálad is ez van? Megvan mindened? :(
2011. márc. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!