Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 1 hónapja volt herevisszér...

1 hónapja volt herevisszér műtétem és azóta a spermám sárga színű és nagyon híg, amennyiséggel nincs baj. Még duzzadt, a doki azt mondta el fog múlni idővel. Másnál rögtön jó volt az állag és a színe vagy idő kell neki?

Figyelt kérdés

Nyílván csak olyan válaszoljon légyszives akinek volt ilyen műtéte vagy párjának ismerősének.. Stb.

annyi még hozzátartozik a dologhoz, hogy már előtte is kevés spermium volt (10 millió/ml), de most szerintem már annyi sincs


2011. márc. 28. 22:14
 1/4 anonim válasza:

Hello.


Nekem is volt ( laparoszkópos ) de nálam semmi gond nem volt, de szerintem a műtét nem befolyásolja, mivel ott csak leszűkítik az eret. Neked hogy csinálták?

2011. márc. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hello! Nekem a herezacskó oldalát vágták fel,és bekeményedtek az erek mert valami vérrög alakult ki benne, azt mondta az orvosom hogy jegeljem és elmúlik, de csak nagyon lassan fog. (kb. fél év) de a jobb oldalt nem nézték meg pedig úgy érzem ott is alakul valami sajnos, az meg úgy tudom nem jelent túl jót :(
2011. ápr. 1. 09:44
 3/4 anonim válasza:
Hát akkor nem tudom, mert nekem úgy nézett ki a dolog, hogy a bal oldalon volt, szintén kemény erek, és ilyen hurkás tapintású volt. És ez nem vérrögös dolog volt. NADE lehet hogy a tied sem az. Nem akarok okos lenni, főleg nem okosabb mint egy doki, de ha azt nézzük hogy az orvosok is csinálnak néha nagyobb baromságot mint egy hentes, akkor még tán azt is lehetne képzelni, hogy nem is az volt a bajod amit hittek. De majd folytatom ha akarod.....
2011. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lehet, azt is mondta az orvos hogy lehet rosszul volt rajta a műtét után az a homokzsák és ettől lett az egész + volt ezen az oldalon 2 éve egy lágyéksérv műtétem is és hálót varrtak be oda..........de hogy herevisszér volt az biztos és már nem is kicsi. szabad szemmel is jól látható volt már az egész heregolyó szélességében
2011. ápr. 3. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!