Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A makkom körül meg alatta...

A makkom körül meg alatta kisebb piros foltok vannak, és egy idő után ilyen fehér valami van a makkomon? Volt már valakinek ilyen? Mi lehet? menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

kellemetlen, de először is rendesen tisztán tartod?

amennyiben igen, próbálkozz más tusfürdővel, vagy nézesd meg.

2009. febr. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem ezzel mindenki találkozik legalább egyszer életében ez egy gombás fertőzés. Kandidának hívják, alaposan tartsd tisztán és kezeld Canesten kenőccsel. Még az is előfordulhat, hogy a legfelső réteg bőr leválik róla ne ijedj meg. Egy pár nap és minden oké.
2009. febr. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 granturismo válasza:
Én szerintem meg egyeltalán ne ijedj meg4Lehet,hogy igazuk van a többieknek,de szerintem meg az előváladékod miatt lehet ott.Máskor is volt már ilyen?Mert nekem MINDEN NAP ilyen évek óta.Pedig rendesen tisztálkodom
2009. febr. 26. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 granturismo válasza:
ez elmaradt,nekem csak fehér folt van a makkom alatt
2009. febr. 26. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem előfordulhat, hogy szemölcs, ami viszont a partnerednek is veszélyes lehet!Menj el bőrgyógyászhoz, megmutato, megnézi, igen tudom, milyen ciki, de megéri azt apár percet!!!
2009. febr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd, ha az folt, nem pedig egyéb, ahogy nevezed, akkor mindenképpen menj el gyorsan bőrgyógyászhoz! Ne aggódj, nem most lát először férfi nemi szervet, de kereshetsz nyilván egy maszek férfi-bőrgyógyászt is, előtte talán nem annyira ciki, ha úgy érzed. Ennyit megér a dolog.
2009. febr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
na mi lett a vége? mert nekem pont most van ilyen:S
2010. jan. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!